Komercjalizacja PPL w przyszłym roku?

Jarosław Wiedzm - Profil Jarosław Wiedzm
24 marca 2015 21:42
6 komentarzy
Przegląd prasy:
Jak informuje Wiceminister infrastruktury i rozwoju Sławomir Żałobka, Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze" ma stać się spółką akcyjną, w której Skarb Państwa będzie jedynym akcjonariuszem. Możliwe to ma być na początku przyszłego roku.
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Rynek Infrastruktury", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_251e7 2015-03-28 13:03   
gość_251e7 - Profil gość_251e7
Tylko górnicy nie ukrywaja strat w PPL, a LOT juz tak;-). Identyczna sytuacja jak z Eurolotem, czyli inna firma świadczy usługi dla LOT grubo poniżej kosztów. To nic innego jak ukryta pomoc publiczna dla LO, przy której dopłaty dla FR, czy W6 w Polsce to kropla w morzu.
gość_29a57 2015-03-28 08:22   
gość_29a57 - Profil gość_29a57
Oj ludzie, ludzie. Ileż w was jadu. Niektóre wypowiedzi są zupełnie niemerytoryczne. Artykuł dotyczy PPL a nie LOT. Nie rozumiem po co to mieszać. To tak jakbym ja zaczął tu pisać o pomocy udzielanej górnikom/kopalniom przez państwo. Niby ma związek z LOTem, bo państwo dopłacało do jednego i drugiego. Jednak to dwa osobne podmioty i nie ma co ich mieszać wylewając jad przy każdej sposobności. Bardzo proszę o merytoryczne komentarze dotyczące tematu artykułu a nie tego co kogoś boli.
gość_fe1c6 2015-03-27 22:41   
gość_fe1c6 - Profil gość_fe1c6
no to bubku rządowy Ci odpowiadam - dopłacam do Ciebie pieniążki , a Ty nawet nie wiesz jakie . Nie zrozumiesz czemu LOT nie lata z Łodzi , nie zrozumiesz czemu PPL mimo wyprzedawania majątku jeszcze istnieje . Szkoda , że w Polsce nie ma świadomości ekonomicznej i dziwię się , że akurat stolice są najlepszym przykładem ciemnogrodu
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama