Wiosenne nowości na lotnisku w Modlinie

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
25 marca 2015 16:40
11 komentarzy
Terminal pasażerski lotniska Warszawa-Modlin wzbogacił się o nowe stoisko gastronomiczne. Wkrótce planowane są kolejne nowości.
Reklama

Punkt sprzedaży sushi znajduje się w ogólnodostępnej części terminala. Pasażerowie mogą nabyć jeden z trzech zestawów. Codziennie świeże dostawy z Warszawy zapewnia firma cateringowa Sushi Friday. Zakupione zestawy można zabrać ze sobą do samolotu.


Już wkrótce Modlin Coffee powiększy się o dodatkowe, duże pomieszczenie. Nowa część zostanie wyposażona w komfortowe kanapy, stoliki i specjalny kącik dla dzieci. Lokal znajduje się na antresoli, w ogólnodostępnej części terminala.

Lotnisko finalizuje umowę na dzierżawę terenu przed terminalem pod budowę i zarządzanie całorocznym kontenerowym, piętrowym ogródkiem gastronomicznym ze strefą wypoczynkową. Zgodnie z założeniem już latem pasażerowie będą mogli skorzystać z nowego barku, również na świeżym powietrzu.

W trakcie realizacji jest zamówienie kilkudziesięciu zestawów siedzeń dla pasażerów z przeznaczeniem do strefy zastrzeżonej.

Najemca saloniku Business Lounge przygotowuje projekty przebudowy i aranżacji wnętrz.


W niedługim czasie planowane jest uruchomienie małej, ekologicznej, parowej myjni samochodowej, która zlokalizowana będzie w okolicy parkingów przy wjeździe na lotnisko.

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie wśród pasażerów ofertą restauracji Best Fly Bar, właściciele już teraz przygotowują projekty powiększenia lokalu. Rozbudowa o część serwującą dania kuchni włoskiej planowana jest na 2 kwartał tego roku.

W ciągu trzech miesięcy strefa kontroli bezpieczeństwa powiększona zostanie o nowe, piąte przejście dla pasażerów.

Fot. Jacek Chlebowski
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
mietek 2015-03-26 10:29   
mietek - Profil mietek
@gość_a1207: Nie zazdrość:)
gość_9fe49 2015-03-26 10:20   
gość_9fe49 - Profil gość_9fe49
Paranoja, jeszcze miesiąc temu leciałem z Chopina do Bydgoszczy, a teraz takie idiotyczne połączenie.
gość_843c8 2015-03-26 09:40   
gość_843c8 - Profil gość_843c8
@a1207. To z tego, że znakomita większość użytkowników tego portalu jest zainteresowana lataniem, a nie wynikami ekonomicznymi lotnisk
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama