Ryanair: 3,5 mln pasażerów w Gdańsku

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
21 marca 2015 10:14
1 komentarz
Ryanair świętował wczoraj (19.3) 3,5-milionowego pasażera przewiezionego przez tę linię z i do Gdańska. Była nim Grażyna Mossner-Bohrmann, która wracała z jednodniowej wizyty w Gdańsku do Modlina.
Reklama

Pasażerka otrzymała upominki od Portu Lotniczego Gdańsk oraz dwa bilety na podróż w dwie strony od linii lotniczej Ryanair. Irlandzki przewoźnik obecnie oferuje 14 połączeń z Gdańska, w tym nowe do Alicante, które zacznie być obsługiwane od 29 marca.

- Bardzo nas cieszy, że coraz więcej osób podróżuje z Ryanairem po kraju. Dziś powitaliśmy 3,5-milionową pasażerkę, panią Grażynę Mossner-Bohrmann, która wracała z jednodniowej wycieczki w Gdańsku co jest dowodem, że nasze loty dwa razy dziennie z Warszawy-Modlin do Gdańska są idealnym wyborem nie tylko dla klientów podróżujących w celach biznesowych, ale również turystycznie - powiedziała Katarzyna Gaborec-McEnvoy z Ryanaira.

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_41fd5 2015-03-24 07:13   
gość_41fd5 - Profil gość_41fd5
Wiecie ile RYR chce mieć samolotów w GDN ?
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama