Letnia siatka połączeń UIA

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
20 marca 2015 08:30
W sezonie letnim 2015 siatka połączeń Ukraine International Airlines wzrośnie o 13 proc. w stosunku do ub. roku. Ważnym kamieniem milowym dla linii będzie otwarcie bezpośredniego połączenia z Kijowa-Boryspolu do Pekinu. Ruszy ono 29 kwietnia br.
Reklama

- Na wiosnę, kiedy pasażerowie zaczynają planować swój letni wypoczynek, UIA, jak co roku, przygotowała specjalną, różnorodną ofertę połączeń. Tego lata dostosowaliśmy nasz serwis do jak największej liczby gustów: mogą to być wakacje klasyczne w Europie albo egzotyczne w niezwykłych regionach świata. Proponujemy loty na wyspy na Morzu Śródziemnym lub oceanach: Atlantyckim i Indyjskim. To pasażerowie wybierają co chcą robić: plażować, zwiedzać, bawić się... A może wszystko naraz? Dla UIA najważniejszy jest ich komfort i łatwość podróży do wymarzonego miejsca wypoczynku - mówi Evgenia Satsa, sekretarz prasowy Ukraine International Airlines.

Ważnym elementem w kształcie letniej siatki połączeń są trasy do Azji. Krokiem milowym jest wprowadzenie rejsów do Pekinu. W szczycie sezonu będą się one obsługiwane trzy razy w tygodniu. Drugim miastem na tym kontynencie, do którego będzie można polecieć bezpośrednio z Kijowa, jest Bangkok. Dzięki współpracy code-share z partnerami z Chin i Tajlandii przez porty lotnicze tych państw, pasażerowie UIA zyskają dostęp do wielu innych destynacji w Azji i Australii.

Istotne jest także połączenie do Nowego Jorku (JFK). Będzie ono oferowane 5 razy w tygodniu. Z lotniska im. Johna F. Kennedy'ego będzie możliwa dalsza podróż do takich ośrodków jak: San Francisco, Los Angeles czy Las Vegas.

Stopniowo od końca marca będą dodawane także kolejne trasy europejskie. Pojawią się nowe bezpośrednie połączenia z Kijowa do Rygi i Mińska. Po zimowej przerwie samoloty w barwach ukraińskiej linii polecą także do Nicei, Lizbony, Batumi i Madrytu.

Nowością będą także rejsy ze stołecznego lotnika Boryspol do Ammamu.

UIA rozwija także siatkę bezpośrednich tras z portów regionalnych. I tak pojawią się nowe kierunki z Odessy, Lwowa, Charkowa i Dniepropietrowska. Połączenie ze stolicą, obsługiwane cztery razy w tygodniu zyska Zaporoże.

Linia zaoferuje także rejsy czarterowe z Kijowa, Lwowa, Charkowa, Odessy i Zaporoża do popularnych miejsc letniego wypoczynku w Turcji, Czarnogórze, Egipcie, Bułgarii, Hiszpanii i Tunezji.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama