Singapore Airlines i Changi Airport przedłużają współpracę

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
18 marca 2015 11:34
4 komentarze
Pasażerowie linii Singapore Airlines oraz SilkAir, którzy będą podróżować przez Singapur tranzytem mogą nadal korzystać z Changi Transit Programme, który jest bardzo korzystną ofertą przygotowaną dla nich w ramach współpracy z Changi Airport Group (CAG).
Reklama

Program Changi Transit Programme został przedłużony do 31 marca 2016 r. Daje to możliwość pasażerom tranzytowym Singapore Airlines i SilkAir otrzymanie voucherów Changi Dollar Voucher (CDV) o wartości 20 lub 40 dolarów singapurskich SGD (ok. 56 i 112 zł), w zależności od miejsca rozpoczęcia podróży. Warto dodać, że voucher obejmuje także podróżnych singapurskich linii, którzy lecą rejsami Air New Zealand do i z Auckland.

//www.pasazer.com/img/images/normal/changi,airport,sklepy,pbozyk.jpg
- Program Changi Transit został bardzo dobrze przyjęty przez naszych klientów, kiedy tylko został wprowadzony w październiku 2012. Jesteśmy zadowoleni, że możemy rozszerzyć nasze udane partnerstwo z Changi Airport Group, gdyż nasza wspólna praca pozwoli przyciągnąć więcej pasażerów tranzytowych dla Changi Airport - powiedział Foo Chai Woo, wiceprezes Singapore Airlines ds. sprzedaży i marketingu.

Vouchery CDV są jednorazowe i można je wykorzystać w ponad 510 ogólnodostępnych punktach sprzedaży, butikach, barach oraz restauracjach w strefie tranzytowej w Terminalach 1, 2 i 3. Mogą one być również zrealizowane w Ambassador Transit Lounge w Terminalu 2 i 3.

//www.pasazer.com/img/images/normal/transit,lounge,sia,changi.png
Ambasador Transit Lounge w Terminalu 3 lotniska Changi

W Ambassador Transit Lounge można skorzystać z pryszniców, lekkich przekąsek oraz prasy. Podróżni w strefie tranzytowej mogą korzystać z bezpłatnego WiFi, kina i ogrodów tematycznych, a wygodny system transportu lotniskowego Skytrain zapewnia łatwy dostęp do wszystkich trzech terminali.

- Ruch tranzytowy jest istotnym elementem naszego ruchu lotniczego, który pomaga wzmocnić pozycję Changi Airport, jako głównego hubu w Azji. Z przyjemnością będziemy kontynuować naszą współpracę z Singapore Airlines i SilkAir, aby rozwijać lotnisko Changi dzięki Programowi Transit Changi. Zwiększając zakres różnych działań i udogodnień dla pasażerów tranzytowych na Changi Airport chcielibyśmy zachęcić więcej osób do poznania lotniska i korzystania z możliwości, jakie daje podczas tranzytu - powiedział Lim Ching Kiat, wiceprezes ds. rozwoju Changi Airport Group.

Warto dodać, że singapurskie lotnisko Changi zajęło pierwsze miejsce w tegorocznym rankingu najlepszych lotnisk świata opublikowanym przez Skytrax. W tym roku klasyfikacja powstała na podstawie głosów ponad 13,02 miliona podróżnych ze 112 krajów.

Fot. Piotr Bożyk

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
shorty 2015-05-19 14:03   
shorty - Profil shorty
konkretnie to gdzie to pobrać w którym terminalu i czy wystarczy na lounge bez dopłat?
gość_cd11a 2015-05-19 13:22   
gość_cd11a - Profil gość_cd11a
ale jakie info konkretnie? co to w ogóle za pytanie?
shorty 2015-05-19 13:04   
shorty - Profil shorty
witam,

czy może ktoś korzystał z Changi Dollar Voucher (CDV)? Będę pod koniec maja w Singa i chciałby z tego korzystać , będę wdzięczny za info .
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama