Polska wersja strony Adria Airways

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
17 marca 2015 09:23
12 komentarzy
Słoweńska linia lotnicza Adria Airways uruchomiła polską wersje swojej strony internetowej. Linia przygotowuje się do otwarcia swojej bazy w Łodzi 29 marca.
Reklama

Polska wersja witryny słoweńskiego przewoźnika skupia się głownie na promocji połączeń z Łodzi do Amsterdamu oraz do Monachium. Oprócz Łodzi Adria Airways operuje z Polski również na trasie Warszawa - Lublana.


Pasażerowie w polskiej zakładce witryny Adria Airways znajdą najważniejsze informacje o aktualnych promocjach oraz dostępnych połączeniach z Polski.


Rozkład lotów, mapa połączeń, opis miast docelowych, poszczególnych klas podróży, floty to dodatkowe informacje dostępne po polsku.


Działy Bagaż, Programy Lojalnościowe oraz My Adria nie zostały jeszcze przetłumaczone.

W związku z otwarciem bazy w Łodzi przewoźnik przygotowuje również oznaczenie maszyny bazującej w Łodzi imieniem "Łódź".
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_4ccb3 2015-03-18 00:24   
gość_4ccb3 - Profil gość_4ccb3
gość_bf2c7: Wykonywanie rejsow przez LOT z Lodzi do hubow konkurencyjnych linii lotniczych typu AMS czy MUC byloby strzelaniem sobie w stope. LOT juz tego nie robi z zadnego portu regionalnego w Polsce, tak samo jak LH nie dowozi pasazerow z Lipska, Hamburga czy Berlina do Warszawy. KLM tez nie lata z Rotterdamu do Monachium, od takich rejsow jest Lufthansa. Dobrze, ze Lodzi udalo sie znalezc Adrie, ktora ze wzgledu na mikro-rynek slowenski musi szukac szczescia za granica.
gość_c56e9 2015-03-17 20:54   
gość_c56e9 - Profil gość_c56e9
Moi drodzy parafianie, skąd Wy bieżecie te definicje hubu? Czy Wam się do reszty kora mózgowa wyprostowała? To jakieś Wasze własne wymysły? Dajcie mi namiary gdzie dostajecie te zioło? Co Wy palicie ludzie? Gimbaza na maksa.
gość_c56e9 2015-03-17 20:44   
gość_c56e9 - Profil gość_c56e9
@gość_bf2c7: Co to za brednie z tym, ze to niby Warszawa ma sobie latać? Nie jestem z Warszawy a latam z Chopina, bo tam jest najwięcej dostępnych połączeń i najlepsze lotnisko. Nie jestem nawet z województwa mazowieckiego. A to, że latam z Warszawy świadczy, że nie mam z "Warszawą" problemu ani kompleksów związanych ze stolicą pomimo tego, ze mieszkam prawie na wsi. Alleluja i hosanna.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama