Prezydent Łodzi lata z Okęcia

Jarosław Wiedzm - Profil Jarosław Wiedzm
13 marca 2015 17:36
20 komentarzy
Przegląd prasy:
Według Prezydent Łodzi Hanny Zdanowskiej, łódzki port lotniczy jest przejawem megalomanii jej poprzedników. Za duży terminal, pas startowy nieprzystosowany do przyjmowania samolotów transportowych i inne, to wg niej inwestycje nietrafione.
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Rynek Infrastruktury", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_d4d83 2015-03-18 23:29   
gość_d4d83 - Profil gość_d4d83
Gościu 4c862: właśnie wykazałeś się swoją głupotą, gratulacje. Ja uważam, pomimo że jestem z Mazowsza, że cała Łódź w tym i lotnisko ma ogromny potencjał. Nie wiem, czy Warszawa blokuje LCJ, być może, ale jak na takie duże miasto to lotów jest za mało. A bliskość Okęcia od Łodzi to nie jest argument.
gość_4c862 2015-03-18 22:13   
gość_4c862 - Profil gość_4c862
misiok: pocieszające jest to, ze mentalność równie wielu zarejestrowanych uzytkowńikow chowających sie pod nickami tez jest podobna. A swoją droga to ciekawe, jak wieku mieszkańców takich metropolii jak Sieradz, Bełchatów czy Radomsko musi cierpieć jeżdżąc po rożnych innych lotniskach, bo z Łodzi nie moga latać. Głupie te linie lotnicze sa, zamiast lądować w LCJ samymi 747 i 380 to oni latają jakimiś malutkimi maszynami do głupiej Warszawy czy Krakowa, a nie zarabiają na tym zagłębiu lotniczym.....
misiok 2015-03-18 19:22   
misiok - Profil misiok
@prizimizio - mentalność wielu osób tu wypowiadających się (i chowających się jako gość) niestety taka jest, że lepiej od razu zaorać, bo u nas (Warszawa, Kraków, Gdańsk - właściwe podkreślić) przecież jest lotnisko, więc po co kolejne. Hejterzy uwielbiają takie głupie wpisy. Że Rzeszów lepszy od Lublina, że w Krakowie jest to po co w Katowicach i skoro jest w Berlinie to po co Szczecin. Niczemu to nie służy oprócz obrażania się nawzajem, albo poprawiania we własnym mniemaniu własnego ego. :)
Ja bym chciał, żeby ruch się rozwijał na wszystkich regionalnych lotniskach, ale oczywiście racjonalnie uzasadnionych, a nie jak w Gdyni, bo to już megalomania. Łódź to jednak nie małe skupisko ludzi, a i mieszkańcy Sieradza, Bełchatowa, Piotrkowa czy nawet Radomska, bliżej mają jednak do Łodzi niż do innych lotnisk.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama