Nowa reklama promująca Air France

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
08 marca 2015 10:09
1 komentarz
Linia Air France zaprezentowała wczoraj (7.3) najnowszą światową reklamę promującą przewoźnika. Nowa reklama wpisuje się w przedstawioną w ubiegłym roku kampanie reklamową pod nazwą "France is in the air" (Francja jest w powietrzu).
Reklama

W reklamie, którą przygotowała agencja BETC Paris a wyreżyserowała firma We Are From LA, zachęcani jesteśmy do odkrycia francuskiego sposób podróżowania "nowym" Air France.

Codziennie samoloty Air France odbywają wiele rejsów w różnych częściach świata, zabierając na pokład część rodzimego kraju - Francji. Stąd też od ubiegłego roku mottem przewoźnika jest "France is in the air".A jak Wam się podoba nowy spot francuskiego przewoźnika?
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_ac33f 2015-03-10 06:19   
gość_ac33f - Profil gość_ac33f
AF to wrzód pasożytujący na KLM. Niewydolny i przynoszący straty jak i cała francuska gospodarka. Oto fragment artykułu z portalu pasazer.com sprzed 3 tygodni :

,,Na tle borykającego się z problemami francuskiego oddziału koncernu, który stracił 314 mln euro na działalności operacyjnej, dużo lepiej wypadł KLM, który osiągnął 175 mln euro zysku operacyjnego.''

A pamiętajmy, że to i tak wynik po cięciach i zwolnieniach w AF. Kilka lat jeszcze pociągną, ale tendencja jest ewidentna- ta linia jest zbyt słaba na konkurencję ze sporo potężniejszymi od siebie konkurentami jak LH i BA. A, że Francja jest od lat w stagnacji a francuskie bezrobocie bije rekordy ( jest wyższe niż w Polsce ! ), to niczego dobrego to linii nie wróży.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama