Katowice Airport: Nowy system HappyOrNot

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
06 marca 2015 09:07
7 komentarzy
Katowice Airport oddaje głos pasażerom - nagradzany na świecie system badania poziomu satysfakcji klientów HappyOrNot został wprowadzony w najważniejszych strefach terminali pasażerskich A i B.
Reklama

Pyrzowickie lotnisko jest pierwszym w Polsce, które wykorzystuje system HappyOrNot jako narzędzie umożliwiające klientom terminali ocenianie jakości kontroli pasażerskiej oraz jakości obsługi w poszczególnych strefach lotniska. Badanie przeprowadzone jest w sposób intuicyjny dla klienta, a jednocześnie dający rzetelne wyniki osobom zarządzającym lotniskiem.

Jak to możliwe? Happy Or Not to bezprzewodowa konsola, której pulpit wyposażony jest tylko w cztery duże przyciski – emotikony, za pomocą których klient może odpowiedzieć na załączone pytanie i określić stopień swojego zadowolenia. Na wszystkie pytania klient odpowie natychmiastowo, bez ankietera i w pełni anonimowo naciskając jeden z czterech zachęcających do wciśnięcia guzików, a zadający pytanie otrzyma niespotykaną wcześniej liczbę informacji. Wszystkie dane zebrane za pomocą Happy Or Not są przechowywane w chmurze i dostępne w formie gotowych raportów w panelu użytkownika lub wysyłanych za pomocą e-maila.

Poprzez pytanie pasażerów o ocenę poziomu obsługi, czystość i poziom satysfakcji z najczęściej używanych przez nich stref lotniska, udało się uzyskać cenne informacje dotyczące codziennego funkcjonowania terminalu. Przekłada się to na poprawę i podwyższenie standardów obsługi pasażerów Katowice Airport oraz zwiększenie ich zadowolenia z czasu jaki spędzają w podróży.

//www.pasazer.com/img/images/normal/happyornot.jpg
- Posiadanie w gronie klientów Katowice Airport jest dla nas szczególnie cenne. Czujemy się szczęśliwi i dumni, że najnowocześniejsze lotnisko w Polsce, posiadające wysokie standardy obsługi klienta wybrało system HappyOrNot w celu zweryfikowania i usprawnienia tychże standardów - powiedział Grzegorz Popek, członek zarządu Retail Partner Polska.

HappyOrNot® pomaga swoim klientom z różnych sektorów gospodarki w podwyższaniu poziomu jakości obsługi klientów i sprzedaży poprzez stałe monitorowanie i raportowanie poziomu zadowolenia klientów. HappyOrNot® jest używane przez niemalże 1000 firm handlowych I usługowych w 40 krajach. Do klientów należą: IKEA, Office Depot, Domino´s Pizza, Sodexo, ISS, Securitas, Carrefour, GE Healthcare, Ochsner Health System, NHS, Heathrow Airport, SNCF, Emirates, Turkish Airlines, SAS, DHL oraz setki innych międzynarodowych i globalnych liderów przemysłowych oraz organizacje publiczne.

Fot. Katowice Airport
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_dacf2 2015-03-11 14:03   
gość_dacf2 - Profil gość_dacf2
NOT dopóki za podjazd pod terminal trzeba płacić 5 zł
gość_77b7a 2015-03-06 16:56   
gość_77b7a - Profil gość_77b7a
do gość_60f01 To nie drobiazg a rzecz najwazniejsza, która wymaga natychmiastowej reakcji zarządzajacych lotniskiem. Koniecznie trzeba pozyskac nowe linie lotnicze i połaczenia!
KTW musi miec połączenie minimum z 4 hubami CPN AMS HLN i CDG
gość_50c7b 2015-03-06 16:49   
gość_50c7b - Profil gość_50c7b
Ale w WAW taka konsola stoi już rok. Niby tylko na bramkach kontroli biznesowej ale jest jest. I to już ponad rok.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama