Nowa funkcjonalność: Pasażer "na żywo"

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
4 marca 2015 09:36
4 komentarze
Od dziś (4.03) portal Pasazer.com zyskał nową funkcjonalność - Pasażer Live. To witryna umożliwiająca podgląd na bieżąco wszystkich artykułów, które trafiają na poszczególne kanały: Pasażer, Pasażer Podróże i Pasażer Pro. Docenią ją wszyscy, którzy lubią być dobrze poinformowani.
Reklama
Po ubiegłorocznej zmianie wyglądu Pasazer.com serwis został podzielony na trzy duże działy, skierowane do innych odbiorców. Pasażer zawiera najważniejsze informacje dla osób zainteresowanych lotnictwem. Pasażer Pro to rozbudowany serwis branżowy, a Pasażer Podróże przeznaczony jest dla pasjonatów podróży.

Od dziś oferujemy jeszcze jeden dział - Pasażer Live. To agregator artykułów ze wszystkich trzech działów naszego portalu prezentowanych w kolejności chronologicznej. Pasażer Live, dostępny pod adresem live.pasazer.com i pozwala na przegląd najnowszych informacji niezależnie od tego, w którym kanale zostały one opublikowane. W ten sposób Czytelnicy mogą na bieżąco pozyskiwać informacje ze wszystkich działów bez przełączania witryn.- Po zmianie strony docierały do nas sygnały, że niektórzy Czytelnicy nie mogą odnaleźć interesujących ich wiadomości. Zdaliśmy sobie też sprawę, że nie zawsze da się oddzielić to, co interesuje pracowników branży od tego, czym interesują się pasjonaci. Ponieważ chcemy cały czas poprawiać nasz portal i coraz lepiej odpowiadać na potrzeby Czytelników, zdecydowaliśmy o uruchomieniu witryny Pasażer Live - wyjaśnia Paweł Cybulak, redaktor naczelny portalu Pasazer.com.

Na stronie głównej działu Pasażer Live wyświetlają się nie tylko wszystkie najnowsze informacje. Czytelnicy znajdą tam także informacje o tym, co dzieje się w społeczności Pasazer.com - m.in. o komentarzach na forum, nowych tematach, a także lotach osób, które wcześniej umieściły je w swoim kalendarzu lotów.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
admin 2015-03-04 20:40   
admin - Profil admin
gość_12e2a: dziś live zyskał pełną funkcjonalność
gość_12e2a 2015-03-04 18:10   
gość_12e2a - Profil gość_12e2a
Od dzisiaj? Ja już to widzę od kilku dni.
gość_029a0 2015-03-04 17:10   
gość_029a0 - Profil gość_029a0
wszystko fajnie. Dział podróże rewelacja - czytelnie, przejrzyście a nie jak u najpopularniejszej konkurencji. ALE : zapomnieliście o wersjach mobilnych serwisów pro/live oraz podróże.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy