×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowa funkcjonalność: Pasażer "na żywo"


Od dziś (4.03) portal Pasazer.com zyskał nową funkcjonalność - Pasażer Live. To witryna umożliwiająca podgląd na bieżąco wszystkich artykułów, które trafiają na poszczególne kanały: Pasażer, Pasażer Podróże i Pasażer Pro. Docenią ją wszyscy, którzy lubią być dobrze poinformowani.


Po ubiegłorocznej zmianie wyglądu Pasazer.com serwis został podzielony na trzy duże działy, skierowane do innych odbiorców. Pasażer zawiera najważniejsze informacje dla osób zainteresowanych lotnictwem. Pasażer Pro to rozbudowany serwis branżowy, a Pasażer Podróże przeznaczony jest dla pasjonatów podróży. 

Od dziś oferujemy jeszcze jeden dział - Pasażer Live. To agregator artykułów ze wszystkich trzech działów naszego portalu prezentowanych w kolejności chronologicznej. Pasażer Live, dostępny pod adresem live.pasazer.com i pozwala na przegląd najnowszych informacji niezależnie od tego, w którym kanale zostały one opublikowane. W ten sposób Czytelnicy mogą na bieżąco pozyskiwać informacje ze wszystkich działów bez przełączania witryn.- Po zmianie strony docierały do nas sygnały, że niektórzy Czytelnicy nie mogą odnaleźć interesujących ich wiadomości. Zdaliśmy sobie też sprawę, że nie zawsze da się oddzielić to, co interesuje pracowników branży od tego, czym interesują się pasjonaci. Ponieważ chcemy cały czas poprawiać nasz portal i coraz lepiej odpowiadać na potrzeby Czytelników, zdecydowaliśmy o uruchomieniu witryny Pasażer Live - wyjaśnia Paweł Cybulak, redaktor naczelny portalu Pasazer.com. 

Na stronie głównej działu Pasażer Live wyświetlają się nie tylko wszystkie najnowsze informacje. Czytelnicy znajdą tam także informacje o tym, co dzieje się w społeczności Pasazer.com - m.in. o komentarzach na forum, nowych tematach, a także lotach osób, które wcześniej umieściły je w swoim kalendarzu lotów. gość_3d85a - Profil
gość_3d85a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie