Więcej przystanków ModlinBusa w Warszawie

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
03 marca 2015 13:15
1 komentarz
ModlinBus wprowadza nowe połączenia z Warszawy do Modlina. Przewoźnik uruchomi kursy z dworców kolejowych Warszawa Wschodnia i Warszawa Zachodnia, a także przywróci przystanek przy stacji Metro-Młociny.
Reklama

Już 16 marca zostanie uruchomiona trasa z Warszawy Wschodniej do Modlina. Po drodze planowane są przystanki także przy Dworcu Wileńskim, na Rondzie Starzyńskiego, Żeraniu, Białołęce, Tarchominie i Młocinach. Sprzedaż biletów na tej trasie ruszyła na początku marca, ceny przy rezerwacji online zaczynają się od 9 zł, a rozkład jazdy jest dostosowany do godzin odlotów. Bilety można kupić także bezpośrednio w autobusie i na lotnisku.


Na trasie Dworzec Wschodni - Lotnisko Warszawa-Modlin autobusy z bezpłatnym dostępem do internetu będą kursować siedem razy dziennie. Trasa przejazdu ma być atrakcyjna dla mieszkańców północnych części Warszawy, a dodatkowo przebiega w pobliżu pierwszej oraz drugiej linii metra.

- Ogromnym plusem pozostaje fakt, że oferujemy szybki i bezpośredni dojazd pod same drzwi terminala Mazowieckiego Portu Lotniczego - mówi Tomasz Sadowski z firmy ModlinBus.

W drugiej połowie kwietnia planowane jest uruchomienie kolejnej trasy firmy ModlinBus - z Dworca Zachodniego na lotnisko w Modlinie. Podobnie jak w przypadku trasy z Dworca Wschodniego, autobusy będą ruszać z nowego przystanku siedem razy dziennie.

Autobusy ModlinBus wciąż jeżdżą na lotnisko w Modlinie także z przystanku w centrum Warszawy, pod Pałacem Kultury i Nauki. Każdego dnia na tej trasie jest ok 25 kursów.

fot. ModlinBus
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

maciek_waw 2015-03-03 16:24   
maciek_waw - Profil maciek_waw
Ukłon w stronę prawobrzeżnej Warszawy. Brawo!
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama