Burgery w ofercie hoteli ibis

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
3 marca 2015 08:19
W restauracjach hoteli ibis można spróbować burgerów w nowej ofercie i-Burger. W hotelu modne danie przygotowane jest według filozofii slow food. Marka ibis wprowadziła też pionierską w gastronomii hotelowej usługę na wynos dla całej oferty i-Burger.
Reklama
Marka ibis nie przestaje udoskonalać standard obsługi w swoich hotelach. Dokonuje pozytywnej zmiany nie tylko w identyfikacji wizualnej w ramach konceptu restauracyjnego ibis kitchen, ale też niezmiennie odświeża i unowocześnia dostępne menu.

Zmieniony wystrój dzięki umiejętnemu wykorzystaniu połączenia bieli, czerni i czerwieni z drewnianymi akcentami oraz grafikami na ścianach tworzy ciepły klimat miejsca i sprzyja interakcji między gośćmi.

Doskonale pasuje do niego podążająca za aktualnymi trendami kulinarnymi oferta gastronomiczna i-Burger. W menu znajduje się aż osiem wyśmienitych burgerów, w tym klasyczny i-Burger czy i-Cheese z doskonałą soczystą wołowiną, jak i bardziej ekstrawagancki, słodko-kwaśny i-Hawaii czy wegetariański i-Veg z polentą z warzywami.


Szczególną popularnością wśród międzynarodowych gości cieszy się natomiast i-Stefcio z podwójnym serem cheddar oraz sosem BBQ. Każdy z burgerów to 200 gramów doskonałej wołowiny, z czego aż 25 proc. pochodzi od krów rasy Angus.

Specjalnie na potrzeby oferty i-Burger została stworzona również receptura oraz wielkość bułek, które są lekkie i nieco puszyste. Idealnie z modnymi ostatnio slow foodowymi burgerami będą komponować się orzeźwiające lemoniady i-Lemonades. Słodzone miodem, przygotowywane na miejscu na bazie świeżych cytryn, ananasów lub malin ugaszą każde pragnienie.

Co więcej wszystkie burgery, dostępne są nie tylko na miejscu, ale i na wynos. W poszukiwaniu ciekawej oferty gastronomicznej marka zainspirowała się aktualnie najmodniejszymi trendami gastronomicznymi nawiązując do coraz bardziej popularnych food trucków oraz rezygnacji z jedzenia fast foodów.

Menu w restauracjach w hotelach ibis zawiera również bardziej klasyczne i tradycyjne przekąski oraz dania. Oprócz oferty i-Burger możemy wybierać spośród typowo polskich dań czy restauracyjnych klasyków.

- Oferta i-Burger jest częścią naszej szerszej koncepcji zmiany idei restauracji w tej kategorii obiektów hotelowych -podkreśla Joanna Świerkosz, zastępca dyrektora sprzedaży, dystrybucji i marketingu w Polsce i krajach bałtyckich. -Podążamy za nowymi trendami i potrzebami naszych gości, stąd pomysł na wprowadzenie do menu modnych potraw przygotowywanych z wysokiej jakości świeżych i zdrowych produktów. To propozycja, która ma zachęcić klientów również spoza hotelu, aby wstąpili do nas w porze lunchu.

fot. ibis Hotels
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy