Podróżuj taniej pociągiem po Podkarpaciu

28 lutego 2015 18:13
Od 1 marca br. Przewozy Regionalne na Podkarpaciu wprowadzają nową obniżkę cen w ramach "Taryfy Podkarpackiej". Będzie ona obowiązywała na wszystkich trasach lokalnych w regionie. Zniżki osiągną nawet 68 proc. względem aktualnej ceny.
Reklama
Dzięki wprowadzeniu nowego taryfikatora, który obowiązywał będzie w całym województwie, Przewozy Regionalne wychodzą nie tylko naprzeciw oczekiwań mieszkańców, ale stają także do rywalizacji względem rosnącej konkurencji ze strony przewoźników drogowych. Nowa oferta kierowana jest do różnych grup pasażerów pociągów Regio: zarówno tych używających biletów jednorazowych jak i korzystających z biletów miesięcznych. Największa obniżka cen (nawet do 68 proc.) będzie obowiązywała na trasach krótkich - do 15 km.

Stacjami granicznymi, dokąd obowiązuje taryfa będą: Wałki (w kierunku Tarnowa i dalej Krakowa) oraz Zaklików (na linii Stalowa Wola Rozwadów - Kraśnik - Lublin).

Nowy cennik można znaleźć tutaj.

W pozostałych pociągach międzyregionalnych obowiązywać będą nadal promocyjne oferty, np. "Połączenie w dobrej cenie", z którego można skorzystać jadąc pociągiem interRegio z Rzeszowa Gł. do Lublina.


Wraz z atrakcyjnymi cenami w województwie Podkarpackim rośnie także komfort podróży. Niedawno lokalny Urząd Marszałkowski przekazał Przewozom Regionalnym 11 nowych szynobusów spalinowych i 5 pociągów elektrycznych, które już kursują po trasach w regionie. Są one wyposażone m. in. w klimatyzację, pokładowe WiFi, automaty biletowe.

Fot. Krzysztof Dobrzański (Flickr.com/CC)

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy