×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOTAMS z australijskim certyfikatem CASR


Spółka LOT Aircraft Maintenance Services przeszła z sukcesem procedurę certyfikacyjną Civil Aviation Safety Authority, czyli Australijskiej Agencji Bezpieczeństwa Lotnictwa. Spółka uzyskała w dniu 22 stycznia 2015 roku certyfikat CASR nr 1-13N3PB.


Dokument ten potwierdza zdolność oraz uprawnienia bazy obsługowej LOTAMS w zakresie obsługi liniowej, jak i bazowej, samolotów Embraer zarejestrowanych w Australijskim Rejestrze Statków Powietrznych.

Pierwszą linią lotniczą z Australii obsługiwaną przez LOTAMS jest Airnorth, dla którego nieprzerwalnie od 3 lat świadczymy usługi z zakresu obsługi bazowej. Certyfikat CASR umożliwi LOTAMS dalsze poszerzanie portfolio klientów z danego regionu.

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_24b36 - Profil
gość_24b36
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie