Nadchodzą zmiany w LOT AMS

Tomasz Albecki - Profil Tomasz Albecki
06 marca 2015 11:07
2 komentarze
Trwa postępowanie kwalifikacyjne na nowy zarząd LOT Aircraft Mainternance Services. Kadencja poprzedniego zarządu skończyła się 31 grudnia 2014 r. Równocześnie od lutego w radzie nadzorczej spółki jest prezes LOT-u, Sebastian Mikosz.
Reklama

Ponad trzy tygodnie temu zgromadzenie wspólników LOT AMS podjęło uchwałę w sprawie odwołania Marka Trawińskiego ze składu rady nadzorczej spółki oraz powołaniu w jego miejsce Sebastiana Mikosza, obecnego prezesa zarządu Polskich Lini Lotniczych LOT.

Dodatkowo, 25 lutego 2015 r. rada nadzorcza LOT Aircraft Maintenance Services sp. z o.o. zamieściła na swojej stronie ogłoszenie o wszczęciu postępowania kwalifikacyjnego na stanowiska: prezesa zarządu, dyrektora generalnego, członka zarządu - dyrektora ds. finansowych i członka zarządu - dyrektora ds. handlu i rozwoju.

Kadencja obecnego, dwuosobowego zarządu skończyła się 31 grudnia 2014 r. Do czasu wyłonienia nowego kierownictwa spółki funkcje kierownicze pełnią dotychczasowy prezes Krzysztof Ksit oraz dotychczasowy członek zarządu - dyrektor ds. handlu i rozwoju Paweł Gontarczyk.

Jednym z wymogów dotyczących kandydatów na powyższe stanowiska jest doświadczenie w prowadzeniu lub nadzorowaniu procesów restrukturyzacji przedsiębiorstw. To wskazują, że w spółce, która do momentu wydzielenia przez wiele lat była w strukturach PLL LOT mogą nadchodzić zmiany.

Sytuacji w LOT AMS przyjrzymy się dokładnie już wkrótce w Raporcie Pasazer.com.

Reklama

Ostatnie komentarze

gość_015c7 2015-04-16 16:47   
gość_015c7 - Profil gość_015c7
Czy dziś były jakieś nabory do Rady LOTAMS??
gość_6382e 2015-03-10 08:04   
gość_6382e - Profil gość_6382e
Sytuacja finansowa w LOTAMS musi być już teraz bardzo słaba skoro pracownicy, którzy mają być wysłani przez firmę na szkolenie na Boeinga 787 dostają warunek, że pojadą na nie, jeśli zgodzą się na wykorzystanie swojego urlopu wypoczynkowego na szkolenie, które oczywiście ma być objęte umową lojalnościową (ciekawe co na to Inspekcja pracy?).
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama