×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Etihad i Qatar zmniejszają oferowanie do Moskwy


Etihad Airways i Qatar Airways zmniejszają oferowanie do Moskwy-Domodiedowa. Pierwsza linia wprowadzi swoje zmiany od końca marca, druga - już w lutym ograniczyła liczbę dostępnych miejsc podstawiając mniejszy samolot.


Od 29 marca br. Etihad będzie oferował dwa zamiast trzech połączeń z Abu Zabi do rosyjskiej stolicy. Do obsługi rotacji EY065/EY068 (wylot z Abu Zabi o 2:35 i powrót o 19:20 czasu lokalnego) podstawiony będzie airbus A321. Na rejsach o nr EY063/064 (wylot z Abu Zabi o 15:00 i powrót o 6:10 następnego dnia) pojawi się airbus A320.

Na powyższej trasie linia zrezygnowała także z wykorzystania boeinga 787-9, który miał być wykorzystywany od 1 lipca br.

Z kolei od 17 lutego 2015 r. Qatar Airways nie obsługują już trasy z Doha do Moskowy-Domodiedowa Dreamlinerem. Na obu rejsach dziennie, między stolicami podstawiany jest znacznie mniejszy airbus A320.gość_d4dd5 - Profil
gość_d4dd5
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie