Air Serbia podsumowuje udział w 37. MTT w Belgradzie

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
01 marca 2015 07:43
Air Serbia podsumowała swój udział w 37. Międzynarodowych Targach Turystycznych w Belgradzie. Jej stoisko zaraz po ceremonii otwarcia odwiedził premier Serbii. Podczas oficjalnego spotkania z kierownictwem przewoźnika podsumowano jego zeszłoroczne osiągnięcia.
Reklama

W tegorocznej edycji punkt wystawienniczy linii przyciągnął rekordową liczbę zainteresowanych. Wszyscy zwiedzający mieli szansę zapoznać się z historią transformacji JAT-u do stanu obecnego. Prezentowano także siatkę połączeń oferowanych zarówno pod własną marką jak i przez licznych partnerów - m. in. Etihad Airways, Aerofłot, TAROM czy airberlin.

Przez 4 dni (19 - 22 lutego 2015) wszystkim gościom odwiedzającym stoisko rozdawano kupony zniżkowe opiewające na 10 euro.

Zwiedzający mogli także odwiedzić box Etihad Guests - jednego z najlepszych i najczęściej nagradzanych programów lojalnościowych na świecie. Biorą w nim udział, oprócz serbskiej linii, także Etihad Airways, Air Seychelles oraz Etihad Regional.

- Nasz udział w Międzynarodowych Targach w Belgradzie był zawsze ważnym okresem w kalendarzu imprez. Tegoroczna edycja stała się jednak symboliczna, ponieważ po długim czasie, z dumą mogliśmy podzielić się sukcesem, jaki odniosła nasza firma. Wierzymy, że Air Serbia stanie się ważnym elementem rozwoju branży turystycznej i innych gałęzi gospodarki w kraju - mówi Dane Kondić, dyrektor naczelny przewoźnika.

Międzynarodowe Targi Turystyczne w Belgradzie odbywają się od 1978 roku. Są jednym z najważniejszych wydarzeń tego typu na Bałkanach. Tylko w tej edycji udział wzięło 1100 wystawców z blisko 50 krajów świata. Rangę imprezy potwierdza także przynależność do European Tourism Trade Fairs Association (ETTFA) od 2003 r.
Reklama
Tagi
air serbia

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama