" />

Polski Bus: Nowy przystanek w Radomiu

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
24 lutego 2015 19:09
Polski Bus poinformował, że od 3 marca linie P6 i P10 będą miały nowy przystanek w Radomiu. 

Reklama

Mieszkańcy tego miasta otrzymują możliwość podróży do 5 nowych miast (Kielc, Krakowa, Ostrowca Św., Zakopanego oraz Rzeszowa). Przewoźnik zwiększy liczbę kursów do Warszawy – do 15 połączeń dziennie.

- Z przyjemnością chciałbym poinformować o nowych i niezwykle pozytywnych zmianach dla mieszkańców Radomia. W ramach rozbudowy naszej siatki połączeń, już od 3 marca autokary Polskiego Busa kursujące na liniach P6 i P10 będą zatrzymywały się w tym mieście. Dzięki temu Radom zyskuje nowe połączenia z kolejnymi wspaniałymi miastami oraz dodatkową liczbę codziennych kursów do stolicy. Jestem przekonany, że nasi Pasażerowie docenią to udogodnienie, które daje im jeszcze większe możliwości planowania komfortowych podróży z Polskim Busem – mówi Piotr Bezulski, dyrektor zarządzający Polskiego Busa.

Wszystkie kursy zarówno do, jak i z Radomia, są realizowane z przystanku Dworzec PKS przy ul. B. Prażmowskiego 8.

Linie P6 oraz P10 będą miały charakter połączeń pospiesznych, w związku z tym będą na nich obowiązywać ustawowe zniżki na bilety. Szczegóły na temat wysokości zniżek oraz wykaz osób, które są uprawnione do skorzystania z nich, można znaleźć na stronie przewoźnika.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama