Wzrost oferowania Transaero do Chin i Kanady

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
24 lutego 2015 11:16
W sezonie letnim 2015 rosyjskie linie Transaero zwiększają oferowanie na trasach do Chin i Kanady. Częściej polecą z Moskwy do Hong Kongu i Toronto. Pojawią się także połączenie z Petersburga do Szanghaju-Pudong. Wszystkie powyższe loty obsłużą boeingi 767.
Reklama

Rozwój siatki dalekodystansowej to odpowiedź na wzrastający popyt na usługi lotnicze do popularnych miejsc turystycznych i biznesowych. Tylko w styczniu liczba rezerwacji na wszystkich trasach przewoźnika wzrosła o 35 proc. Znaczny udział mają w tym trasy transkontynentalne. Zainteresowanie jest szczególne duże w okresie sezonu wysokiego (od maja do września). Ponadto, jak podkreśla w oficjalnym komunikacie prasowym linia, zwiększa się także zapotrzebowanie na podróże służbowe do Chin.

Wzrośnie ilość rejsów między Moskwą-Wnukowem a Hong Kongiem. Obecnie na tej trasie loty odbywają się raz w tygodniu. Od 29 marca br. dodana zostanie druga rotacja. Rozkład lotów będzie miał następujący kształt:
  • UN965 Moskwa-Wnukowo 20:10 – 8:50+1 Hong Kong (--3---7),
  • UN966 Hong Kong 12:35 – 17:30 Moskwa-Wnukowo (1--4---).

Od 18 czerwca br. pojawią się także bezpośrednie loty z Petersburga do Szanghaju-Pudong. Będą one obsługiwane dwa razy w tygodniu: wyloty z Rosji przewidziano we czwartki i niedziele, a powroty - w poniedziałki i piątki.

O zwiększeniu oferowania między Moskwą a Pekinem oraz o otwarciu połączenia z Petersburga do chińskiej stolicy informowaliśmy wcześniej.

Ponadto, w okresie szczytu wakacyjnego, a więc pomiędzy 8 czerwca a 7 września, wprowadzony zostaje drugi lot tygodniowo z Moskwy do Toronto. Dzięki temu Transaero umożliwi podróżowanie między Rosją a Kanadą w każdy poniedziałek i piątek.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama