×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wzrost oferowania Transaero do Chin i Kanady


W sezonie letnim 2015 rosyjskie linie Transaero zwiększają oferowanie na trasach do Chin i Kanady. Częściej polecą z Moskwy do Hong Kongu i Toronto. Pojawią się także połączenie z Petersburga do Szanghaju-Pudong. Wszystkie powyższe loty obsłużą boeingi 767.


Rozwój siatki dalekodystansowej to odpowiedź na wzrastający popyt na usługi lotnicze do popularnych miejsc turystycznych i biznesowych. Tylko w styczniu liczba rezerwacji na wszystkich trasach przewoźnika wzrosła o 35 proc. Znaczny udział mają w tym trasy transkontynentalne. Zainteresowanie jest szczególne duże w okresie sezonu wysokiego (od maja do września). Ponadto, jak podkreśla w oficjalnym komunikacie prasowym linia, zwiększa się także zapotrzebowanie na podróże służbowe do Chin.

Wzrośnie ilość rejsów między Moskwą-Wnukowem a Hong Kongiem. Obecnie na tej trasie loty odbywają się raz w tygodniu. Od 29 marca br. dodana zostanie druga rotacja. Rozkład lotów będzie miał następujący kształt:
  • UN965 Moskwa-Wnukowo 20:10 – 8:50+1 Hong Kong (--3---7),
  • UN966 Hong Kong 12:35 – 17:30 Moskwa-Wnukowo (1--4---).

Od 18 czerwca br. pojawią się także bezpośrednie loty z Petersburga do Szanghaju-Pudong. Będą one obsługiwane dwa razy w tygodniu: wyloty z Rosji przewidziano we czwartki i niedziele, a powroty - w poniedziałki i piątki.

O zwiększeniu oferowania między Moskwą a Pekinem oraz o otwarciu połączenia z Petersburga do chińskiej stolicy informowaliśmy wcześniej. 

Ponadto, w okresie szczytu wakacyjnego, a więc pomiędzy 8 czerwca a 7 września, wprowadzony zostaje drugi lot tygodniowo z Moskwy do Toronto. Dzięki temu Transaero umożliwi podróżowanie między Rosją a Kanadą w każdy poniedziałek i piątek.gość_b0ba2 - Profil
gość_b0ba2
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie