×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


"Mamma Mia!" na pokładach LOT-u


Pasażerów we wszystkich embraerach LOT-u na trasach europejskich zostaną przywitani na pokładzie utworami zespołu ABBA. To promocja musicalu "Mamma Mia!" w Teatrze Muzycznym ROMA, którego LOT jest partnerem. Premiera - dziś (21.2).


LOT od prawie roku jest oficjalnym przewoźnikiem Teatru Muzycznego ROMA, który przygotowuje musical „Mamma Mia!” oparty na piosenkach legendarnej grupy ABBA w wersji non-replica. Oznacza to, że inscenizacja jest dziełem polskich twórców. W polskiej wersji musicalu reżyser i scenarzyści zastosowali najnowocześniejsze techniki realizacyjne oraz efekty specjalne.

Z okazji współpracy i zbliżającej się premiery we wszystkich samolotach LOT-u typu Embraer, operujących na europejskiej siatce połączeń przewoźnika, pasażerowie usłyszą w trakcie boardingu największe przeboje szwedzkiej grupy w tym: "Mamma Mia", "Chiquitita", "Take a Chance On Me", "Voulez-Vous" oraz "Waterloo". Z kolei na pokładach wszystkich naszych samolotów personel ma przygotowane specjalne zapowiedzi, które podkreślają wspólne działania przewoźnika i Teatru Muzycznego ROMA wspierające produkcję polskiej wersji.

Z kolei podczas spektakli w teatrze widzów powita profesjonalna obsługa w mundurach personelu pokładowego LOT-u oraz specjalnie przygotowana z tej okazji zapowiedź "pokładowa". Emocje zaczną się już z pierwszą minutą pokazu, a zagwarantuje je uwertura - wspólna produkcja m.in. Teatru Muzycznego ROMA i LOT-u.


Obsada musicalu została zaprezentowana jesienią podczas specjalnej konferencji prasowej w hangarze LOT AMS na tle samolotu embraer 175 o znakach rejestracyjnych SP-LIA w specjalnym malowaniu. Maszyna ta jest pierwszym na świecie samolotem musicalu "MAMMA MIA!" W swój dziewiczy rejs poleciała oczywiście do stolicy Szwecji, skąd pochodzi ABBA. To nawiązanie do wydarzenia z jesieni 1976 roku, kiedy to zespół podróżował LOT-em właśnie na trasie Sztokholm - Warszawa - Sztokholm podczas pierwszej i jedynej wizyty grupy w Polsce.

W ramach współpracy artyści Teatru Muzycznego ROMA wzięli udział w świętowaniu półmilionowego pasażera Dreamlinera LOT-u. Zatańczyli specjalny układ do flash moba, z którego film, na oficjalnym kanale YouTube LOT-u, cieszy się ogromną popularnością o czym świadczy już dziś ponad milion odsłon.

fot. PLL LOT
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_04f7c - Profil
gość_04f7c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie