"Mamma Mia!" na pokładach LOT-u

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
21 lutego 2015 10:07
3 komentarze
Pasażerów we wszystkich embraerach LOT-u na trasach europejskich zostaną przywitani na pokładzie utworami zespołu ABBA. To promocja musicalu "Mamma Mia!" w Teatrze Muzycznym ROMA, którego LOT jest partnerem. Premiera - dziś (21.2).
Reklama

LOT od prawie roku jest oficjalnym przewoźnikiem Teatru Muzycznego ROMA, który przygotowuje musical „Mamma Mia!” oparty na piosenkach legendarnej grupy ABBA w wersji non-replica. Oznacza to, że inscenizacja jest dziełem polskich twórców. W polskiej wersji musicalu reżyser i scenarzyści zastosowali najnowocześniejsze techniki realizacyjne oraz efekty specjalne.

Z okazji współpracy i zbliżającej się premiery we wszystkich samolotach LOT-u typu Embraer, operujących na europejskiej siatce połączeń przewoźnika, pasażerowie usłyszą w trakcie boardingu największe przeboje szwedzkiej grupy w tym: "Mamma Mia", "Chiquitita", "Take a Chance On Me", "Voulez-Vous" oraz "Waterloo". Z kolei na pokładach wszystkich naszych samolotów personel ma przygotowane specjalne zapowiedzi, które podkreślają wspólne działania przewoźnika i Teatru Muzycznego ROMA wspierające produkcję polskiej wersji.

Z kolei podczas spektakli w teatrze widzów powita profesjonalna obsługa w mundurach personelu pokładowego LOT-u oraz specjalnie przygotowana z tej okazji zapowiedź "pokładowa". Emocje zaczną się już z pierwszą minutą pokazu, a zagwarantuje je uwertura - wspólna produkcja m.in. Teatru Muzycznego ROMA i LOT-u.


Obsada musicalu została zaprezentowana jesienią podczas specjalnej konferencji prasowej w hangarze LOT AMS na tle samolotu embraer 175 o znakach rejestracyjnych SP-LIA w specjalnym malowaniu. Maszyna ta jest pierwszym na świecie samolotem musicalu "MAMMA MIA!" W swój dziewiczy rejs poleciała oczywiście do stolicy Szwecji, skąd pochodzi ABBA. To nawiązanie do wydarzenia z jesieni 1976 roku, kiedy to zespół podróżował LOT-em właśnie na trasie Sztokholm - Warszawa - Sztokholm podczas pierwszej i jedynej wizyty grupy w Polsce.

W ramach współpracy artyści Teatru Muzycznego ROMA wzięli udział w świętowaniu półmilionowego pasażera Dreamlinera LOT-u. Zatańczyli specjalny układ do flash moba, z którego film, na oficjalnym kanale YouTube LOT-u, cieszy się ogromną popularnością o czym świadczy już dziś ponad milion odsłon.

fot. PLL LOT
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama
Tagi
lot mamma mia

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_36123 2015-03-19 12:24   
gość_36123 - Profil gość_36123
gość_f7d1e Nie zasięgu tylko chyba chodziło Ci o te z najdluzszym wylotem godzin??
gość_f7d1e 2015-03-19 02:56   
gość_f7d1e - Profil gość_f7d1e
A propos Embraerow. Te najczęściej użytkowane, o najdłuższym zasięgu sa w LOT tak solidne wyeksponowane, ze niektóre ledwo zipią !!!!
gość_cadc1 2015-02-21 18:49   
gość_cadc1 - Profil gość_cadc1
Mialem przyjemnosc obejrzec spektakl, polecam. Szczegolne wrazenie zrobila na mnie wlasnie ta obsluga.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama