Air Serbia: Częściej do Tel Awiwu

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
19 lutego 2015 11:13
Linie Air Serbia od 16 kwietnia br. zwiększają liczbę rotacji na trasie z Belgradu do Tel Awiwu z czterech do pięciu. Rozkład lotów został dostosowany pod wygodne przesiadki z innych części Europy.
Reklama

- Rosnący popyt na podróże między kluczowymi centrami biznesowymi na Bliskim Wschodzie i w Europie stale wzrasta. Dlatego postanowiliśmy zwiększyć oferowanie i zoptymalizować rozkład na trasie między Belgradem a Tel Awiwem. Dzięki temu nasi goście będą mieli możliwość wygodnego przemieszczania się między Europą Zachodnią i Bałkanami przez Belgrad do stolicy Państwa Izrael - mówi Dane Kondić, dyrektor generalny Air Serbia.

Nowy rozkład lotów, w którym pojawi się dodatkowy, piąty rejs między obiema stolicami umożliwi podróżnym dogodne transfery z takich miast jak Frankfurt, Sztokholm, Londyn czy Podgorica.

W poniedziałki, czwartki i niedziele wyloty z Serbii obywać się będą po północy. Przylot do Tel Awiwu nastąpi o 3:45 czasu lokalnego. W drogę powrotną, w poniedziałki, samolot uda się o godz. 7:50 i wyląduje w Belgradzie o 9:55. Z kolei w czwartki i niedziele start z lotniska Ben Guriona zaplanowany jest na 9:10, a lądowanie w porcie lotniczym im. N. Tesli na 11:15.

We środy i piątki loty będą realizowane według planu (czasy lokalne):
  • JU810 Belgrad 9:00 – 12:45 Tel Awiw,
  • JU811 Tel Awiw 13:30 – 15:30 Belgrad.

Do obsługi połączenia nadal wykorzystywany będzie airbus A319.

Ponadto linia poinformowała, że od 1 marca 2015 przenosi swoje operacje do terminalu T1 na lotnisku Rzym-Fiumicino. Dzięki temu Air Serbia zmienia mniej wygodny T3 na T1, który jest również domem dla innych parterów przewoźnika - w tym Alitalii. Począwszy od powyższej daty, w nowym miejscu znajdować się będzie także kasa biletowa i biuro obsługi bagażu.

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama