×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Dziś poznamy Najlepsze Linie Lotnicze!


To już dziś! Za kilka godzin dowiemy się, którzy przewoźnicy otrzymali tytuł „Najlepszej Linii Lotniczej 2014 roku”. W Teatrze Muzycznym w Gdyni trwają ostatnie przygotowania do gali organizowanej przez Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy wraz z Pasazer.com. 
Obecność na gali potwierdziło ponad 200 przedstawicieli polskiej i europejskiej branży lotniczej.

W gdyńskim Teatrze Muzycznym trwają już ostatnie próby i montaż scenografii. Takiej gali jeszcze nie było - przy spektaklu według specjalnie stworzonego na tę okazję scenariusza zaangażowanych jest 120 osób, a cały teatr zamieni się w wielką lotniczą scenę. Będzie śmiesznie, uroczyście, a nierzadko złośliwie.

Całe wydarzenie będzie transmitowane w internecie poprzez specjalną stronę internetową – transmisja rozpoczyna się o godz. 20:00.

Już w porannym pociągu Pendolino z Warszawy do Gdańska spotkało się wielu gości zaproszonych na galę.

Nagrody przyznawane przez internautów w głosowaniu organizowanym przez Pasazer.com (w tym roku oddano 24,5 tys. głosów) to jedyne tego typu wyróżnienia w Polsce. Pokazują one prawdziwą opinię pasażerów, czyli najważniejszych osób dla przewoźników. Głosowanie jest tym bardziej miarodajne, że zostało podzielone na pięć kategorii. Dzięki temu wiemy, że porównujemy te linie, które faktycznie da się porównać.

Organizatorem gali jest Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy oraz Pasazer.com. Partnerem plebiscytu jest firma HDS Polska.

Patronat honorowy nad plebiscytem objęło w tym roku Ministerstwo Sportu i Turystyki. Patronami są: Urząd Lotnictwa Cywilnego, Polska Agencja Żeglugi Powietrznej oraz Związek Regionalnych Portów Lotniczych. Patronem merytorycznym jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
gość_2437e - Profil
gość_2437e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie