Dziś poznamy Najlepsze Linie Lotnicze!

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
10 lutego 2015 11:42
3 komentarze

To już dziś! Za kilka godzin dowiemy się, którzy przewoźnicy otrzymali tytuł „Najlepszej Linii Lotniczej 2014 roku”. W Teatrze Muzycznym w Gdyni trwają ostatnie przygotowania do gali organizowanej przez Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy wraz z Pasazer.com. 

Reklama

Obecność na gali potwierdziło ponad 200 przedstawicieli polskiej i europejskiej branży lotniczej.

W gdyńskim Teatrze Muzycznym trwają już ostatnie próby i montaż scenografii. Takiej gali jeszcze nie było - przy spektaklu według specjalnie stworzonego na tę okazję scenariusza zaangażowanych jest 120 osób, a cały teatr zamieni się w wielką lotniczą scenę. Będzie śmiesznie, uroczyście, a nierzadko złośliwie.

Całe wydarzenie będzie transmitowane w internecie poprzez specjalną stronę internetową – transmisja rozpoczyna się o godz. 20:00.

Już w porannym pociągu Pendolino z Warszawy do Gdańska spotkało się wielu gości zaproszonych na galę.

Nagrody przyznawane przez internautów w głosowaniu organizowanym przez Pasazer.com (w tym roku oddano 24,5 tys. głosów) to jedyne tego typu wyróżnienia w Polsce. Pokazują one prawdziwą opinię pasażerów, czyli najważniejszych osób dla przewoźników. Głosowanie jest tym bardziej miarodajne, że zostało podzielone na pięć kategorii. Dzięki temu wiemy, że porównujemy te linie, które faktycznie da się porównać.

Organizatorem gali jest Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy oraz Pasazer.com. Partnerem plebiscytu jest firma HDS Polska.

Patronat honorowy nad plebiscytem objęło w tym roku Ministerstwo Sportu i Turystyki. Patronami są: Urząd Lotnictwa Cywilnego, Polska Agencja Żeglugi Powietrznej oraz Związek Regionalnych Portów Lotniczych. Patronem merytorycznym jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
jedzgruszki7 2015-02-10 23:23   
jedzgruszki7 - Profil jedzgruszki7
Pendolino czyli pęd doliną ;)
gość_69fac 2015-02-10 20:25   
gość_69fac - Profil gość_69fac
a kogo to interesuje?
konradb 2015-02-10 17:24   
konradb - Profil konradb
Pendolino nie samolotem przybyli przedstawicielie branży lotniczej ;)
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama