Poznań: Dwie oferty w przetargu na remont drogi startowej

Jarosław Wiedzm - Profil Jarosław Wiedzm
06 lutego 2015 18:08
2 komentarze
Przegląd prasy:
Do przetargu na remont drogi startowej poznańskiego lotniska stanęły dwa podmioty - Budimex oraz konsorcjum Strabag i Qumak. Na wybór najkorzystniejszej oferty będzie miało wpływ kryterium ceny - donosi rynekinfrastruktury.pl.
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Rynek Infrastruktury", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_12cf6 2015-02-08 10:09   
gość_12cf6 - Profil gość_12cf6
Jak już, to GDN będzie trzecią pod względem wielkości bazą W6. BUD, OTP, i GDN. Poza tym w GDN założono taki system pracy, który jest mniej uciążliwy dla linii lotniczych, ale spowodował wzrost ceny robót, ze względu na większą mobilizację sprzętu specjalistycznego.
gość_7c1d4 2015-02-07 12:41   
gość_7c1d4 - Profil gość_7c1d4
I gdzie ci mądrale którzy twierdzili, że w POZ jest znacznie większy zakres prac niż w GDN? Jakim cudem, skoro wartość kontraktu mniejsza? Przyjmijcie w końcu do wiadomości - w GDN jest większy zakres prac. A u nas przez indolencje, brak planowania i podejście ludzi w porcie odpowiedzialnych za inwestycje "nie da się", dla nich loty się nie liczą - zamykamy na 3 tygodnie by sobie spokojnie porobić roboty. Tajemnicą poliszynela jest, że chcieli 4 tygodnie, ale prezes się postawił - ale skoro się postawił to może było lepiej popytać np. w GDN i zrobić to w 48h? Choć z drugiej strony to taka ironia - z gdańskim ruchem to oni sobie rzeczywiście nie mogą pozwolić na więcej niż weekend bez operacji. W końcu bycie 2 największą bazą W6 w Europie i największą w PL zobowiązuje. A u nas? Tydzień, dwa, trzy - nikt nie zapłacze nad jakimś zamkniętym porcikiem na prowincji... :(
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama