×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Modlin: 64-proc. wzrost w styczniu


Lotnisko w Modlinie obsłużyło w styczniu 166,3 tys. pasażerów, co stanowiło wzrost aż o 64 proc. w porównaniu do stycznia ubiegłego roku. Według badań portu lotniczego w 2014 r. niemal 10 proc. pasażerów w Modlinie odbyło swoją pierwszą podróż lotniczą.


Liczba pasażerów według miesięcy
W styczniu na trasach krajowych podróżowało 20,7 tys. pasażerów (200 operacji lotniczych), a w ruchu międzynarodowym 145,7 tys. pasażerów (980 operacji lotniczych). 

-->

Przy okazji podsumowania pierwszego miesiąca tego roku modlińskie lotnisko podzieliło się z dziennikarzami również wynikami prowadzonych badań. 

Jak z nich wynika, blisko 140 tys. pasażerów lotniska Modlin w 2014 r. po raz pierwszy w życiu odbyło podróż lotniczą. Najczęściej przytaczanym powodem wyboru transportu lotniczego z Modlina jest komfort podróży, krótszy czas jej trwania, ale przede wszystkim cena. Najwięcej podróżnych na swoją pierwszą podróż lotniczą decyduje się w okolicach świąt w grudniu oraz wielkanocnych (odpowiednio 16,3 proc. i 11,2 proc.). 

Badania pokazały także, że lotnisko może pochwalić się dużą grupą stałych pasażerów. Ponad 30 proc. podróżnych korzystało z modlińskiego portu co najmniej 4 razy.
gość_dad14 - Profil
gość_dad14
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie