Transaero: Zwiększenie częstotliwości i nowe połączenia

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
06 lutego 2015 07:14
1 komentarz
W związku z polepszającą się sytuacją na rynku oraz wzrostem obrotów we wszystkich kanałach sprzedaży biletów, Transaero zdecydowało się stopniowo przywracać zawieszone w grudniu ub. roku rotacje na swoich trasach. Ponadto otwarte zostaną kolejne połączenia.
Reklama

- Analiza programu lotów w nowym roku oraz obecna sytuacja na rynku świadczą o stabilizacji popytu na produkty Transaero. Dzięki naszym większym staraniom w zarządzaniu linia przyciąga dodatkowe potoki pasażerów. Duży wpływ ma na to także zniesienie dopłat paliwowych na trasach międzynarodowych oraz zamrożenie cen biletów na ubiegłorocznym poziomie w segmencie rejsów krajowych. Dlatego powzięliśmy decyzję o przywróceniu częstotliwości lotów na trasach, które wcześniej zostały zmniejszone - tłumaczy Olga Pleszakowa, dyrektor generalna Transaero.

Już z końcem stycznia br. zwiększono liczby rotacji krajowych z Moskwy-Domodiedowa do miast południowej Rosji: Krasnodaru, Rostowa nad Donem, Mineralnych Wód, Stawropola i Anapy. Do sześciu lotów w tygodniu powrócono na trasach do Ufy, Samary i Kazania. Codziennie obsługiwany jest Murmańsk.

Od początku lutego każdego dnia można polecieć z moskiewskich lotnisk Domodiedowo i Wnukowo do Krasnojarska, Nowosybirska i Jekaterynburga. Z Domodiedowa codziennie obsługiwane są także Kabarowsk i Władywostok, a trzy razy w tygodniu - Jużnosachalińsk.

Wraz z wejściem letniego rozkładu lotów, Trasnaero ogłosiło także otwarcie dwóch nowych tras krajowych na Daleki Wschód. Są to połączenia: Moskwa-Domodiedowo - Komsomolsk nad Amurem i Petersburg - Magadan. Pierwsza z nich będzie obsługiwana tupolewem Tu-214 cztery razy w tygodniu.

Z kolei między Petersburgiem a Magadanem rejsy będą się odbywały w zależności od okresu raz lub dwa razy w tygodniu boeingiem 767-300.

Zmiany pojawią się także na trasach międzynarodowych z Moskwy. Będą one wprowadzane stopniowo od połowy lutego do końca marca:
  • Pekin: od 10 lutego codziennie oprócz sobót;
  • Tel Awiw: od połowy lutego 20 rejsów na tydzień;
  • Wiedeń: od 20 lutego w dni powszednie drugi, wieczorny rejs;
  • Kijów: od 28 lutego 18 rejsów w tygodniu.

Pozostałe trasy europejskie, do których zostaną dodane kolejne rotacje w okresie wakacyjnym to: Wilno, Ryga, Larnaka, Pafos, Rzym-Fiumicino i Mediolan-Malpensa.

Dodatkowe rejsy pojawią się także na połączeniach transatlantyckich:

  • Nowy Jork: 6 razy w tygodniu;
  • Miami: 2 razy w tygodniu (zamiast obecnego 1 rejsu);
  • Los Angeles: 2 razy w tygodniu od końca marca i 3 razy w tygodniu w okresie 8 czerwca - 7 września br. (obecnie - 1 rejs).
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_98be0 2015-02-07 01:01   
gość_98be0 - Profil gość_98be0
Fascynujące!
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama