×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Enter i Wizz: Więcej praw przewozowych do Izraela


Urząd Lotnictwa Cywilnego rozstrzygnął konkurs na prawa przewozowe pomiędzy Warszawą a Tel Awiwem. Uprawnienia do obsługi kolejnych pięciu lotów tygodniowo otrzymał Enter Air, a dwóch - Wizz Air. Od końca marca każda z tych linii będzie mogła oferować do siedmiu rejsów tygodniowo.


Upoważnienie do wykonywania lotów do Tel Awiwu nie oznacza, że przewoźnicy muszą uruchomić loty do Izraela. Zgoda ULC-u jest ważna od końca marca.

Już w ubiegłym roku Wizz Air otrzymał zgodę na wykonywanie pięciu lotów tygodniowo pomiędzy Warszawą a Tel Awiwem, a Enter Air - zgodę na dwa loty. Po dodaniu nowych uprawnień obydwie linie mogą oferować maksymalnie do siedmiu rejsów tygodniowo między największymi lotniskami Polski i Izraela. 

W tej chwili Wizz Air lata z Warszawy do Tel Awiwu dwa razy w tygodniu. Od rozpoczęcia sezonu letniego przewoźnik doda trzeci lot tygodniowo. gość_69048 - Profil
gość_69048
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie