×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Z Polski do Londynu od 148 PLN


Tanie loty do Anglii – Ryanair oferuje nam przeloty z polskich lotnisk do Londynu Stansted od 74 PLN w jedną stronę. Cena dostępna dla wszystkich pasażerów.


Najniższe ceny biletów do Londynu Stansted dostępne są w lutym oraz marcu. Przeloty odbywają się liniami Ryanair, cena dostępna jest dla wszystkich i obowiązuje przy płatności dowolną kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid etc.) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym. Na pokład samolotów Ryanair możemy zabrać bezpłatnie dwie sztuki bagażu podręcznego: jedną większą o standardowych wymiarach i drugą mniejszą.

PRZYKŁADOWE REZERWACJE:

GDAŃSK - LONDYN STANSTED - GDAŃSK ZA 148 PLNSZCZECIN - LONDYN STANSTED - SZCZECIN ZA 158 PLNWARSZAWA MODLIN - LONDYN STANSTED - WARSZAWA MODLIN ZA 158 PLNWROCŁAW - LONDYN STANSTED -WROCŁAW ZA 158 PLN


POZNAŃ - LONDYN STANSTED - POZNAŃ ZA 176 PLNŁÓDŹ - LONDYN STANSTED - ŁÓDŹ ZA 198 PLNZ lotniska Stansted do centrum Londynu dojedziemy m.in. autobusami easyBus. Ceny biletów zaczynają się od 2 GBP w jedną stronę, do ceny biletu należy doliczyć opłatę transakcyjną w wysokości 0,50 GBP.gość_f0d07 - Profil
gość_f0d07
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie