Z Polski do Londynu od 148 PLN

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
01 lutego 2015 09:55
Tanie loty do Anglii – Ryanair oferuje nam przeloty z polskich lotnisk do Londynu Stansted od 74 PLN w jedną stronę. Cena dostępna dla wszystkich pasażerów.
Reklama

Najniższe ceny biletów do Londynu Stansted dostępne są w lutym oraz marcu. Przeloty odbywają się liniami Ryanair, cena dostępna jest dla wszystkich i obowiązuje przy płatności dowolną kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid etc.) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym. Na pokład samolotów Ryanair możemy zabrać bezpłatnie dwie sztuki bagażu podręcznego: jedną większą o standardowych wymiarach i drugą mniejszą.

PRZYKŁADOWE REZERWACJE:

GDAŃSK - LONDYN STANSTED - GDAŃSK ZA 148 PLNSZCZECIN - LONDYN STANSTED - SZCZECIN ZA 158 PLNWARSZAWA MODLIN - LONDYN STANSTED - WARSZAWA MODLIN ZA 158 PLNWROCŁAW - LONDYN STANSTED -WROCŁAW ZA 158 PLN


POZNAŃ - LONDYN STANSTED - POZNAŃ ZA 176 PLNŁÓDŹ - LONDYN STANSTED - ŁÓDŹ ZA 198 PLNZ lotniska Stansted do centrum Londynu dojedziemy m.in. autobusami easyBus. Ceny biletów zaczynają się od 2 GBP w jedną stronę, do ceny biletu należy doliczyć opłatę transakcyjną w wysokości 0,50 GBP.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama