×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Austrian poleci do Odessy


Od 30 marca br. linie Austrian Airlines połączą Wiedeń z Odessą. Rejsy będą odbywały się cztery razy w tygodniu. Pojawią się w miejsce zamykanego z końcem sezonu zimowego połączenia realizowanego przez Ukraine International Airlines.


- Ukraina jest dla Austrian Airlines nadal jednym z najważniejszych rynków, mimo iż ostatni kryzys w regionie mocno ograniczył popyt na usługi lotnicze. Większość pasażerów z tego kraju wybiera podróż naszą linią ze względu na zapewnienie wygodnych przesiadek do Europy Zachodniej, na Bliski Wschód i na trasy północnoatlantyckie - komentuje Andreas Otto, dyrektor handlowy Austrian Airlines.

Rejsy pomiędzy Wiedniem a Odessą będą obsługiwane fokkerem 70, który zabiera na pokład 80 pasażerów. Rozkład lotów wygląda następująco (czasy lokalne):
  • OS619 Wiedeń 10:30 – 13:20 Odessa (1-3-5-7),
  • OS620 Odessa 15:40 – 16:40 Wiedeń (1-3-5-7).

Odessa to piąte miasto na Ukrainie, do którego bezpośrednie loty z Wiednia oferuje Austrian Airlines. Pozostałe to: Kijów, Charków, Dniepropietrowsk i Lwów. 

Obecnie ze stolicy Austrii do miasta położonego nad Morzem Czarnym lata Ukraine International Airlines. Rejsy te są objęte umową code-share z Austrian Airlines. Jednak z końcem bieżącego sezonu zimowego ukraiński przewoźnik zamyka połączenie. 
gość_3041b - Profil
gość_3041b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie