Austrian poleci do Odessy

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
1 lutego 2015 10:50
Od 30 marca br. linie Austrian Airlines połączą Wiedeń z Odessą. Rejsy będą odbywały się cztery razy w tygodniu. Pojawią się w miejsce zamykanego z końcem sezonu zimowego połączenia realizowanego przez Ukraine International Airlines.
Reklama
- Ukraina jest dla Austrian Airlines nadal jednym z najważniejszych rynków, mimo iż ostatni kryzys w regionie mocno ograniczył popyt na usługi lotnicze. Większość pasażerów z tego kraju wybiera podróż naszą linią ze względu na zapewnienie wygodnych przesiadek do Europy Zachodniej, na Bliski Wschód i na trasy północnoatlantyckie - komentuje Andreas Otto, dyrektor handlowy Austrian Airlines.

Rejsy pomiędzy Wiedniem a Odessą będą obsługiwane fokkerem 70, który zabiera na pokład 80 pasażerów. Rozkład lotów wygląda następująco (czasy lokalne):
  • OS619 Wiedeń 10:30 – 13:20 Odessa (1-3-5-7),
  • OS620 Odessa 15:40 – 16:40 Wiedeń (1-3-5-7).

Odessa to piąte miasto na Ukrainie, do którego bezpośrednie loty z Wiednia oferuje Austrian Airlines. Pozostałe to: Kijów, Charków, Dniepropietrowsk i Lwów.

Obecnie ze stolicy Austrii do miasta położonego nad Morzem Czarnym lata Ukraine International Airlines. Rejsy te są objęte umową code-share z Austrian Airlines. Jednak z końcem bieżącego sezonu zimowego ukraiński przewoźnik zamyka połączenie.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy