Thai zmniejsza oferowanie do Europy i Korei

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
31 stycznia 2015 11:42
Thai Airways będą stopniowo zmniejszać oferowanie z Bangkoku do Moskwy-Domodiedowa aż do zamknięcia połączenia z końcem marca. Cięcia czekają także trasy do Frankfurtu i Seulu.
Reklama

Od połowy lutego na trasie między stolicami Tajlandii i Rosji będzie można podróżować cztery zamiast pięciu razy w tygodniu. Likwidacji ulegnie rejs we czwartki (wyloty z Bangkoku). Natomiast od 29 marca br. trasa zostanie w ogóle zawieszona.

Podobny los spotka bezpośrednie loty z Phuket do Seulu. W lutym zamiast pięciu razy w tygodniu na tej trasie będzie można podróżować cztery razy w tygodniu. Z wejściem w życie letniego rozkładu - połączenie zniknie zupełnie.

Rzadziej oferowane będą także rejsy między stolicą Korei Południowej a Bangkokiem. Od przyszłego miesiąca ubędzie jeden lot w tygodniu. Ostatecznie w ciągu siedmiu dni Thai będzie oferowało 17 rejsów.

Spore zmiany pojawią się także na trasie do Frankfurtu. Z dniem 1 maja br. likwidacji ulega bowiem drugi rejs dziennie obsługiwany w ramach rotacji TG922/TG923. Pozostanie tylko jedno połączenie na dobę, które wykonywał będzie (jak obecnie) airbus A380. Drobnym zmianom ulegnie rozkład lotów (czasy lokalne):
  • TG920 Bangkok 23:45 – 6:00+1 Frankfurt,
  • TG921 Frankfurt 14:45 – 6:25+1 Bangkok .
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama