×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Thai zmniejsza oferowanie do Europy i Korei


Thai Airways będą stopniowo zmniejszać oferowanie z Bangkoku do Moskwy-Domodiedowa aż do zamknięcia połączenia z końcem marca. Cięcia czekają także trasy do Frankfurtu i Seulu.


Od połowy lutego na trasie między stolicami Tajlandii i Rosji będzie można podróżować cztery zamiast pięciu razy w tygodniu. Likwidacji ulegnie rejs we czwartki (wyloty z Bangkoku). Natomiast od 29 marca br. trasa zostanie w ogóle zawieszona.

Podobny los spotka bezpośrednie loty z Phuket do Seulu. W lutym zamiast pięciu razy w tygodniu na tej trasie będzie można podróżować cztery razy w tygodniu. Z wejściem w życie letniego rozkładu - połączenie zniknie zupełnie.

Rzadziej oferowane będą także rejsy między stolicą Korei Południowej a Bangkokiem. Od przyszłego miesiąca ubędzie jeden lot w tygodniu. Ostatecznie w ciągu siedmiu dni Thai będzie oferowało 17 rejsów.

Spore zmiany pojawią się także na trasie do Frankfurtu. Z dniem 1 maja br. likwidacji ulega bowiem drugi rejs dziennie obsługiwany w ramach rotacji TG922/TG923. Pozostanie tylko jedno połączenie na dobę, które wykonywał będzie (jak obecnie) airbus A380. Drobnym zmianom ulegnie rozkład lotów (czasy lokalne):
  • TG920 Bangkok 23:45 – 6:00+1 Frankfurt,
  • TG921 Frankfurt 14:45 – 6:25+1 Bangkok .gość_39388 - Profil
gość_39388
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie