Świdnik postawił na Airport City

Jarosław Wiedzm - Profil Jarosław Wiedzm
26 stycznia 2015 19:25
10 komentarzy
Przegląd prasy:
Włodarze Świdnika planują, aby na 200 hektarach wolnych wokół lotniska wybudować "Miasteczko lotnicze”. Powstać miały by tam m.in. magazyny i zakłady produkcyjne. Miasto chce przyciągnąć kapitał i szykuje w tym celu, wielką akcję promocyjną.
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Dziennik Wschodni", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_caad2 2015-01-30 08:10   
gość_caad2 - Profil gość_caad2
W taki właśnie sposób ludzie sieją niepotrzebny zamęt. Łykacie każdą plotkę jak pelikany, uwierzcie, że jak coś mają ogłosić, to ogłoszą, po co gdybać, rozmyślać nad nowymi połączeniami. Nie Wy od tego jesteście, potencjał badają linie lotnicze. One lepiej wiedzą, jakie połącznia mają uruchomić. Ta niepotrzebna dyskusja o rzekomych nowych połączeniach, wypisywanie, że jutro jest konferencja, nowy przewoźnik, 3 nowe kierunki, itp... wcale nie służy reputacji lotniska. Naprawdę, cierpliwości, nie ma co podgrzewać atmosfery. Nikt z nas nie wie, jakie plany mają poszczególne linie lotnicze, ale na pewno się niedługo dowiemy, wszystko w swoim czasie.
mohito 2015-01-30 07:40   
mohito - Profil mohito
Kolejna notka z DW:
zobacz link
gość_e22be 2015-01-28 10:47   
gość_e22be - Profil gość_e22be
No to jakie sa njusy po dzisiejszej konferencji ? : ))
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama