×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Air Serbia rozszerza code-share z Etihadem


20 stycznia br. weszła w życie rozszerzona umowa code-share między Air Serbią a Etihad. Dzięki niej kod serbskiej linii (JU) pojawiły się na trasie arabskiego partnera z Abu Zabi do Singapuru i Hong Kongu.


Nowe porozumienie między dwoma liniami pozwala na łatwe podróżowanie między Belgradem a Singapurem oraz Hong Kongiem (od 15.6.2015) z przesiadką w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

//www.pasazer.com/img/images/normal/airserbia,a320,waw,pbozyk.jpg
- Cieszymy się, że możemy dodać Singapur i Hong Kong do naszej sieci połączeń - są to przecież niezwykle ważne centra handlu, finansów i turystyki na Dalekim Wschodzie. Poprawa połączeń i większy wybór dla pasażerów wzmacnia naszą strategię budowania wiodącej linii naszego regionu z szeroką siecią atrakcyjnych miast - mówi Dane Kondić, dyrektor naczelny Air Serbia.

Dotychczasowa umowa code-share gwarantowała serbskiemu przewoźnikowi możliwość umieszczenia jego kodów na ośmiu trasach Etihad: do Australii (Brisbane, Perth, Melbourne, Sydney), na Półwysep Arabski (Bahrajn, Kuwejt) oraz do Colombo i na Seszele.

Fot. Piotr Bożykgość_034c8 - Profil
gość_034c8
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie