Air Serbia rozszerza code-share z Etihadem

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
26 stycznia 2015 06:37
2 komentarze
20 stycznia br. weszła w życie rozszerzona umowa code-share między Air Serbią a Etihad. Dzięki niej kod serbskiej linii (JU) pojawiły się na trasie arabskiego partnera z Abu Zabi do Singapuru i Hong Kongu.
Reklama

Nowe porozumienie między dwoma liniami pozwala na łatwe podróżowanie między Belgradem a Singapurem oraz Hong Kongiem (od 15.6.2015) z przesiadką w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

//www.pasazer.com/img/images/normal/airserbia,a320,waw,pbozyk.jpg
- Cieszymy się, że możemy dodać Singapur i Hong Kong do naszej sieci połączeń - są to przecież niezwykle ważne centra handlu, finansów i turystyki na Dalekim Wschodzie. Poprawa połączeń i większy wybór dla pasażerów wzmacnia naszą strategię budowania wiodącej linii naszego regionu z szeroką siecią atrakcyjnych miast - mówi Dane Kondić, dyrektor naczelny Air Serbia.

Dotychczasowa umowa code-share gwarantowała serbskiemu przewoźnikowi możliwość umieszczenia jego kodów na ośmiu trasach Etihad: do Australii (Brisbane, Perth, Melbourne, Sydney), na Półwysep Arabski (Bahrajn, Kuwejt) oraz do Colombo i na Seszele.

Fot. Piotr Bożyk
Reklama

Ostatnie komentarze

arahja 2015-01-26 13:58   
arahja - Profil arahja
czekam na podsumownie roku działalności AirSerbia i info jak im idzie sprzedaż biletów. Jestem bardzo ciekawy jest to udany eksperyment
gość_a30ab 2015-01-26 08:23   
gość_a30ab - Profil gość_a30ab
Połowa pasażerów JU i tak latała na jednym bilecie WAW-BEG-AUH-Azja (Etihad) więc nie do końca rozumiem zasadność podpisania umowy CS. BA po swoim locie do AUH stwierdziłem, że do WAW lata tak naprawdę Etihad tylko przemalowany na AirSeribę, gdyż godziny połączeń są idealnie dopasowane do przesiadek na Abu Dhabi.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama