Katowice: Nowa droga startowa w kwietniu lub w maju

Jarosław Wiedzm - Profil Jarosław Wiedzm
23 stycznia 2015 13:53
18 komentarzy
Przegląd prasy:
Nowa droga startowa Katowickiego lotniska ma zostać oddana do użytku 30 kwietnia lub 28 maja. Obecnie są prowadzone procedury związane z rejestracją i certyfikacją oddanej inwestycji. Budowę drogi startowej zakończono w listopadzie 2014 roku.
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Rynek Infrastruktury", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_b4ff2 2015-01-26 22:41   
gość_b4ff2 - Profil gość_b4ff2
Już wolę lądować gdzieś w polu, niż wcale nie lądować lub lądować na wybojach....
misiok 2015-01-26 18:41   
misiok - Profil misiok
gość_1053b skąd masz wyniki finansowe? Bo do końca kwietnia jeszcze daleko, a dopiero wtedy będzie można porównywać wyniki. I nie jedynie wynik finansowy netto, ale jeszcze trzeba zobaczyć pasywa, czyli ile właściciele wpompowali pieniędzy. Jakoś nie przypominam sobie, żeby w Katowice ktoś pompował pieniądze.
Pamiętaj, że Śląsk to nie jedynie górnicy, tu mieszka więcej ludzi.
tomwkr7 - też podobnie jak Qantasktw zgadzam się z Tobą w 100%.
gość_1053b 2015-01-26 16:48   
gość_1053b - Profil gość_1053b
Kelo - Szczyglic, nie Strzyglic :) mieszkańcy tego przedsięwzięcia zablokować nie są w stanie, co do innych wypowiedzi na tym forum "Akurat bardzo dobrze zarządzane lotnisko w Pyrzowicach z zarabianiem pieniędzy ma najmniej problemów" - to dlaczego ma wyniki finansowe gorsze niż KRK? może wsparcie województwa się skurczyło. Przecież za chartery stawki pobiera się więcej. Ciekawe ilu górników w tym roku będzie latało na wakacje, czy ilość charterów się nie zmniejszy.
Dodatkowo a kto z PAX linii tradycyjnych chciałby lądować w polu (KTW) - w KRK przynajmniej lądują w mieście, przepraszam 50m od granicy miasta, widać ten trend po LH, która jakoś nie może pomieścić ludzi w samolotach z KRK, a w KTW coraz mniej, coraz mniej. Niezły przykład to też dzisiejsze awaryjne lądowanie LO, przepraszam, ile PAX leciało tym samolotem? w KRK niemal na każdy rejs do WAW jest overbooking. Życzę wszystkiego dobrego zarówno KRK jak i KTW ale KTW polecam zachowanie trochę godności w przegrywaniu o ilość PAX. Porównajcie sezony zimowe ilu PAX lata z KTW, gdyby nie chartery wakacyjne to cieniutkie te statystyki by były. w KRK charterów jest bardzo mało w porównaniu do innych, dużo mniejszych lotnisk, a mimo to ruch jest duży.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama