×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


easyJet i Germanwings zmniejszają oferowanie do Moskwy


Linie easyJet od lutego będą stopniowo zmniejszać liczbę lotów między stolicami Wielkiej Brytanii i Rosji. Docelowo pozostanie na niej 7 rejsów tygodniowo. Z kolei Germanwings całkowicie zawiesi połączenie z Dusseldorfu na moskiewskie lotnisko Wnukowo.Rejsy easyJet z Londynu-Gatwick do Moskwy-Domodiedowo odbywają się obecnie 13 razy w tygodniu. Już 1 lutego br. liczba lotów zostanie zmniejszona do 11. Linia nie będzie bowiem obsługiwać rotacji o numerach U28403/U28404 we wtorki, środy i czwartki. Z kolei z początkiem sezonu letniego (29 marca) zostanie ona w ogóle zawieszona. W związku z tym pozostaną tylko rejsy U28401/U28402, realizowane codziennie według rozkładu (czasy lokalne):
  • U28401 Londyn-Gatwick 7:00 – 12:55 Moskwa-Domodiedowo,
  • U28402 Moskwa-Domodiedowo 13:35 – 15:45 Londyn-Gatwick.

easyJet do Moskwy lata jeszcze z Manchesteru. Rozkład lotów na tej trasie pozostanie bez zmian.

Od 2 marca br także linie Germanwings zmniejszają oferowanie do stolicy Federacji Rosyjskiej. Całkowicie wycofują się bowiem z obsługi trasy między Dusseldorfem a moskiewskim lotniskiem Wnukowo. Loty pomiędzy portami odbywały się cztery razy w tygodniu (w poniedziałki, piątki, soboty i niedziele).

Bez zmian pozostają połączenia z Dusseldorfu do Sankt Petersburga oraz z Kolonii/Bonn i Berlina-Tegel do Moskwy-Wnukowa.
gość_a360b - Profil
gość_a360b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie