Kolejny ibis budget w grupie Orbis

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
20 stycznia 2015 08:31
Orbis S.A. podpisał kolejną umowę franczyzy. Do sieci ibis budget dołączy nowo budowany hotel w centrum Gdańska, przy ulicy Pszennej.
Reklama

Obiekt zaoferuje 120 pokoi urządzonych zgodnie ze sprawdzonym standardem marki ibis budget, a powierzchnie ogólnodostępne zgodnie z założeniami nowoczesnej koncepcji "Avanzi".

Hotel rozpocznie działalność w drugiej połowie 2017 roku, i tym samym znajdzie się w Globalnych Systemach Rezerwacji, Dystrybucji i Sprzedaży Grupy Accor i Orbis. Inwestorem jest Four Hotel sp. z o.o.

- Ibis budget Gdańsk będzie kolejnym hotelem marki Accor i tym samym poszerzy ofertę Grupy Hotelowej Orbis w tym mieście. Hotel dołączy do rodziny marki ibis, która jest dobrze znana i ceniona zarówno przez gości zagranicznych, jak i Polaków. Rozpoznawalna marka oraz szeroki zakres wsparcia, jaki oferuje swoim franczyzobiorcom Orbis, przekonały Inwestora do współpracy z naszą siecią - powiedziała Małgorzata Morek, Dyrektor ds. Rozwoju Franczyzy Orbis S.A.

W Europie marka ibis budget jest niekwestionowanym liderem w segmencie budżetowym. Odzwierciedla takie cechy jak prostota i funkcjonalność oraz oferuje podstawowe wygody w przystępnej cenie. Hotele tej marki to idealne miejsce dla osób samodzielnych, które cenią nieformalną atmosferę. Nowocześnie zaprojektowane pokoje "Cocoon" wyposażone są w wygodne łóżka, łazienkę, tv i dostęp do Internetu Wi-Fi. Bufet śniadaniowy bez ograniczeń oferuje zbilansowane produkty.


Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama