Współpraca HRS i iJET International

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
14 stycznia 2015 14:36
HRS nawiązuje współpracę z dostawcą usług w zakresie zarządzania ryzyka, firmą iJET International. Współpraca umożliwia travel managerom szybką lokalizację pracowników za granicą, a ekspertom ds. bezpieczeństwa pozwala na dokładniejszą ocenę ryzyka.
Reklama

HRS oraz iJET International, lider na rynku zarządzania ryzykiem, wprowadzają nowe narzędzie, które integruje dane rezerwacyjne HRS z systemami iJET Worldcue. Nowy interfejs, stworzony w wyniku współpracy firm, zapewnia ich wspólnym klientom lepsze zarządzanie ryzykiem dzięki natychmiastowej lokalizacji pracowników oraz ocenie sytuacji.

Posiadając w swoim portfolio ponad 250 000 hoteli, HRS oferuje firmom z całego świata szeroki wachlarz możliwości zakwaterowania. Integracja danych rezerwacyjnych HRS z systemami iJET dostarcza firmom kompleksową wiedzę na temat podróży służbowych pracowników. Dzięki temu rozwiązaniu firmy będą mogły w każdej chwili zareagować na nieprzewidziane zdarzenia.

- W ostatnich latach kwestia zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom przebywającym w podróży służbowej zyskuje na znaczeniu. Firmy działające na rynku globalnym stają w obliczu coraz to nowych rodzajów ryzyka, a do obowiązków pracodawcy należy ochrona pracowników, którzy pracują w różnych częściach świata - wyjaśnia Heiko Reintsch, dyrektor działu Product Management for Corporate Solutions w HRS.

Integracja danych może nastąpić na życzenie klientów korzystających z usług zarówno HRS jak i iJET.

iJET International oferuje inteligentne rozwiązania z zakresu zarządzania ryzykiem operacyjnym, które umożliwiają międzynarodowym organizacjom bezpieczne funkcjonowanie na rynku globalnym. Kompleksowe, dostosowane do potrzeb klientów rozwiązania iJET łączą światowej klasy analizę ryzyka, innowacyjne technologie oraz usługi interwencyjne, które pozwalają im zminimalizować ryzyko oraz chronić swoich pracowników, mienie i reputację.

Założona w 1999 roku, iJET to prywatna firma z siedzibą w Annapolis, Stany Zjednoczone. Firma posiada również oddziały w Londynie i Singapurze.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama