Otwarto 21. hotel Mercure w Polsce

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
10 stycznia 2015 11:48
29 grudnia 2014 r. sieć Mercure w Polsce powiększyła się o czterogwiazdkowy hotel Mercure Bydgoszcz Sepia. Obiekt działa na zasadzie umowy franczyzowej podpisanej z Grupą Hotelową Orbis.
Reklama

//www.pasazer.com/img/images/normal/mercure,bydgoszcz,sepia,media%20(1).jpg
Mercure Bydgoszcz Sepia jest pierwszym hotelem tej międzynarodowej marki w mieście oraz drugim w województwie kujawsko-pomorskim. Hotel Mercure Bydgoszcz Sepia dysponuje:
  • 90 pokojami o zróżnicowanym wyposażeniu,
  • w tym 23 jednoosobowymi,
  • 62 dwuosobowymi oraz
  • 4 o podwyższonym standardzie - Privilege i apartamentem z widokiem na Stare Miasto.
//www.pasazer.com/img/images/normal/mercure,bydgoszcz,sepia,media%20(4).jpg
Infrastruktura obiektu dostosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. W trosce o komfort wypoczynku, obiekt realizuje program „Gwarancja Jakości Mercure” oferujący wysoki standard usług i natychmiastowe reagowanie na wszelkie potrzeby gości. Mogą oni zgłosić każdy niepokojących ich problem pod bezpłatnym i całodobowym numerem infolinii - 2424.

- Przynależność do międzynarodowej sieci hotelowej o rozpoznawalnej marce daje stabilność prowadzenia biznesu. Zdecydowaliśmy się na dołączenie do marki Mercure, ponieważ to aktualnie niekwestionowany lider w kategorii hoteli w klasie średniej w Polsce. Filozofią działania sieci jest unikatowy charakter każdego obiektu, oryginalność i lokalne akcenty. Ze względu na położenie naszego hotelu naprzeciwko Opery Nova zdecydowaliśmy się, że motywem głównym będzie muzyka, która przejawia się w wystroju i wnętrzach hotelu – mówi Violeta Politowska, dyrektor hotelu Mercure Bydgoszcz Sepia.

//www.pasazer.com/img/images/normal/mercure,bydgoszcz,sepia,media%20(3).jpg
Hotel dysponuje dwiema wygodnymi i doskonale wyposażonymi salami konferencyjnymi. Możliwość swobodnej aranżacji przestrzeni gwarantuje organizację spotkań zgodnie z oczekiwaniami klientów. Restauracja z tarasem widokowym oferuje miłą atmosferę oraz pyszne dania kuchni regionalnej przyrządzane na bazie lokalnych składników. Natomiast w barze goście mogą skorzystać z oferty napojów i przekąsek oraz odprężyć się przy akompaniamencie relaksującej muzyki. Hotelowe centrum fitness z sauną pozwala zadbać o kondycję oraz zregenerować siły po intensywnym dniu konferencyjnym lub zwiedzaniu okolicy.

//www.pasazer.com/img/images/normal/mercure,bydgoszcz,sepia,media%20(2).jpg
Od wielu lat, w zaplanowany i konsekwentny sposób rozwijamy potencjał sieci Mercure. Efektem tej pracy jest powiększająca się liczba klientów zainteresowanych franczyzą. Mercure Bydgoszcz Sepia to 23. hotel w naszej sieci, włączając inwestycje na Litwie i Łotwie. Wprowadzając usługi takie jak „Gwarancja Jakości Mercure” stale dbamy o najwyższe standardy usług oraz zwiększanie wiarygodności na rynku. Pozwala nam to na oferowanie potencjalnym klientom produktów, które będą jeszcze lepiej spełniać ich oczekiwania. - mówi Joanna Świerkosz, Dyrektor Sprzedaży, Marketingu i Dystrybucji w Grupie Hotelowej Orbis.

Mercure Bydgoszcz Sepia to doskonały wybór dla gości biznesowych i turystów. Prestiżowa lokalizacja hotelu w pobliżu Opery Nova, Starego Rynku oraz Wyspy Młyńskiej pozwala cieszyć się bogatą ofertą kulturalną i urokami miasta. Obiekt znajduje się zaledwie 4,7 km od Międzynarodowego Portu Lotniczego Bydgoszcz-Szwederowo oraz 1,9 km od dworca kolejowego Bydgoszcz Główna.

Fot. Mercure Bydgoszcz
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama