×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


airBaltic najpunktualniejsze na świecie


Łotewska linia airBaltic zajęła pierwsze miejsce w rankingu przeprowadzonym przez serwis OAG. Badania przeprowadzono na podstawie 43,5 mln odbytych i zarejestrowanych lotów.


Wynik 94,9 proc. oznacza, że ponad 9 z 10 rejsów airBaltic w 2014 r. odbyło się na czas. Tym samym przewoźnik wyprzedził innych konkurentów z całego świata. Na kolejnych miejscach zestawienia uplasowały się: Hawaiian Airlines (92,3 proc.), Austrian Airlines (90,0 proc.), Iberia (89,7 proc.) i Norwegian Air Shuttle (89,7 proc.).

- Nasi klienci zawsze mogą polegać na naszej punktualności. Jesteśmy niezwykle dumni, że całemu zespołowi airBaltic udało się wypracować ten rezultat - mówi Martin Gauss, prezes airBaltic.

airBaltic był pierwszą linią w Europie, która w 2009 wprowadziła gwarancję punktualnego przybycie. Ubezpieczenie to pozwala pasażerom zmniejszyć skutki ewentualnych opóźnień, a przewoźnika mobilizuje do terminowego świadczenia swoich usług.

LOT znalazł się poza pierwszą dwudziestką linii na świecie i dziesiątką w Europie. Pełen raport OAG można znaleźć tutaj.gość_cbc41 - Profil
gość_cbc41
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie