airBaltic najpunktualniejsze na świecie

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
11 stycznia 2015 08:40
Łotewska linia airBaltic zajęła pierwsze miejsce w rankingu przeprowadzonym przez serwis OAG. Badania przeprowadzono na podstawie 43,5 mln odbytych i zarejestrowanych lotów.
Reklama

Wynik 94,9 proc. oznacza, że ponad 9 z 10 rejsów airBaltic w 2014 r. odbyło się na czas. Tym samym przewoźnik wyprzedził innych konkurentów z całego świata. Na kolejnych miejscach zestawienia uplasowały się: Hawaiian Airlines (92,3 proc.), Austrian Airlines (90,0 proc.), Iberia (89,7 proc.) i Norwegian Air Shuttle (89,7 proc.).

- Nasi klienci zawsze mogą polegać na naszej punktualności. Jesteśmy niezwykle dumni, że całemu zespołowi airBaltic udało się wypracować ten rezultat - mówi Martin Gauss, prezes airBaltic.

airBaltic był pierwszą linią w Europie, która w 2009 wprowadziła gwarancję punktualnego przybycie. Ubezpieczenie to pozwala pasażerom zmniejszyć skutki ewentualnych opóźnień, a przewoźnika mobilizuje do terminowego świadczenia swoich usług.

LOT znalazł się poza pierwszą dwudziestką linii na świecie i dziesiątką w Europie. Pełen raport OAG można znaleźć tutaj.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama