Eurolot: Częściej Warszawa - Bydgoszcz

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
9 stycznia 2015 22:09
55 komentarzy
Linia Eurolot zwiększa częstotliwość rejsów między Warszawą a Bydgoszczą. Od 26 stycznia 2015 r. od poniedziałku do piątku rejsy na tej trasie będą wykonywane trzy razy dziennie. Informację potwierdziło nam Biuro Prasowe przewoźnika.
Reklama
Dodatkowa trzecia rotacja będzie wykonywana według następującego rozkładu:
//www.pasazer.com/img/images/airplane/eurolotQ400.jpg
Rejsy na tej trasie wykonywane są obecnie dwa razy dziennie według rozkładu:
  • K2 152 Bydgoszcz 5:45 - 6:35 Warszawa
  • K2 155 Warszawa 17:30 - 18:20 Bydgoszcz

  • K2 156 Bydgoszcz 18:45 - 19:35 Warszawa
  • K2 157 Warszawa 22:50 - 23:40 Bydgoszcz
Bilety na rejsy z Warszawy do Bydgoszczy są dostępne na stronie internetowej eurolot.com, a także poprzez Call Center i u agentów sprzedaży. Ceny rozpoczynają się już od 99 złotych w jedną stronę.

Fot. Piotr Bożyk

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_fdefc 2015-01-15 17:04   
gość_fdefc - Profil gość_fdefc
Od dzisiaj CS PLL LOT na tej rotacji.
fu3i 2015-01-13 21:23   
fu3i - Profil fu3i
powiem krótko, ale treściwie: PAŁY jesteście, co to w ogóle za porównania i wojny między LUZakami a Bydgoszczą? Już bardziej rozumiem (chociaż też strasznie mnie to drażni) wojna między LUZ a RZE. Czy w końcu Polacy, tak wiem, strasznie ogólnie, ale czy Polacy zaczną walczyć w końcu o swój własny interes w skali kraju? Co to za wojenki, Rzeszów ma więcej niż Lublin, Bydgoszcz ma więcej niż Łódź itd... To są tak malutkie liczby i tak malutkie różnice, że w kraju typu Niemcy, czy Francja nikt by nawet głosu nie zabrał w tej sprawie, a Polacy? Ten się śmieje z tego, tamten z tamtego. Powiem jeszcze inaczej... Albo nie, bo miałem napisać bardzo niecenzuralnie. Po prostu wyluzujcie. Jak komentujecie, to w końcu na temat. Co wam daje pisanie źle o innym porcie? Ja jestem z Lublina, ale strasznie ubolewam nad stratami Łodzi, bo to ogromne miasto, ale ma pecha, co do bliskości Okęcia i Modlina, cieszę się, że do Bydzi wraca Weeze, że Lusia zawitała, mimo, że Rzeszów dopłaca też się cieszę, że ma super wyniki jak na 19 miasto w Polsce, co do liczby mieszkańców i ma naprawdę wielki potencjał, a Lublin? Lubelacy... nie brońcie się, nie wdawajcie się w dyskusje, bo to bez sensu, nasz port jest jeszcze niemowlakiem. Mamy 5 linii w 2 lata. Jest super. Naprawdę, dajcie portowi się rozwinąć, a zamiast tu narzekać? Kup jeden z drugim bilet, poleć do znajomych w Londynie, Oslo, czy niedługo w Sztokholmie, nabij statystyk, zabierz znajomych, rodzinę, poleć innym i nie biadol, że nikt nie lata z lotniska. Tyle moich wypocin. Na koniec - ludzie, macie coś do powiedzenia? Mówcie z sensem, bo pasazer.com staje się jakimś osiedlowym bełkotem i jak naprawdę chcecie brać udział w rozmowie, proszę... logujcie się.
usuniety 2015-01-13 20:27   
usuniety - Profil usuniety
Od kiedy to CDG albo FCO jest klasycznym kierunkiem Eurolotu?? Latają tam przecież (jeszcze) tylko z jednego lotniska. Ciągle mnie zadziwia co ci ludzie tu wypisują...
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy