Jet Air rezygnuje z Katowic

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
11 marca 2008 01:04
82 komentarzy
Reklama

Po dwóch miesiącach od uruchomienia połączeń z Katowic do Bydgoszczy, w letnim rozkładzie lotów Jet Air rezygnuje z obsługi tego połączenia jak i dwóch innych do Berlina i Kopenhagi (z międzylądowaniem w Bydgoszczy).

W siatce przewoźnika pojawiło się za to nowe połączenia Bydgoszcz - Poznań - Kraków.

Paweł Cybulak
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
voy 2008-03-13 16:45   
voy - Profil voy
Roberto, no jest to sprawa jasna, ze nie o BZG-POZ chodzi. Mimo mojego kibicowania BZG wciąż nie rozumiem, czemu loty opierają się o Bydzię a nie np. o Poznań czy Gdańsk. A nawet lot techniczny musi się zwrócić. A ja się zgodze z Langmarem że należałoby konkurować na trasach na których operuje LO. Może w końcu byłyby ceny niższe.
roberto 2008-03-13 08:42   
roberto - Profil roberto
Langmar, ale właśnie POZ-KRK to jest połączenie pomiędzy dużymi miastami. Zupełnie nie rozumiem dlaczego uważasz, że może być na nie mniejszy popyt niż na WRO-GDN czy GDN-KRK. I tak nie da się dojechać pociągiem i wrócić tego samego dnia więc co za różnica. Przecież jak na razie i tak chodzi wyłącznie o rozpędzenie ruchu biznesowego pomiędzy miastami. Ogolnie to i tak widze, że jak na razie JetAir i tak jest najpewniej stąpającym po ziemii przewoznikiem (choć w przypadku linii lotniczych to chyba nie jest najlepsze określenie ;)
langmar 2008-03-13 08:18   
langmar - Profil langmar
zgadzam sie z roberto. Sa to ciekawe ekspeymenty, ale jesli ktos by naprawde chcial zarobic na lotach krajowych, to sugerowalbym konkurowanie z LOTem na trasach popularnych: WAW- WRO, WAW- GDA. Albo miedzy duzymi miastami WRO - GDA, GDA- KRK...
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama