Jak spełnić marzenia o lataniu?

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
08 stycznia 2015 10:16
- Gdy raz posmakowałeś lotu, zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo, bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić - już Leonardo da Vinci wiedział, że latanie uzależnia. Nic więc dziwnego, że liczba chętnych do pracy w lotnictwie co roku rośnie.
Reklama

Prestiż, różnorodność i ciekawe wyzwania - to tylko niektóre z korzyści, jakie niesie ze sobą praca członka personelu pokładowego.

Aktualnie szanse na spełnienie marzenia o lataniu mają osoby aplikujące do pracy w najlepszej czarterowej linii lotniczej w Polsce - Enter Air. Ze względu na zakup dwóch nowych samolotów i powiększenie floty do 16 maszyn typu boeing 737, linia zdecydowała się na zintensyfikowaną rekrutację członków personelu pokładowego.


O swojej pasji do latania i pracy w Enter Air opowiada jedna ze stewardes - Agnieszka, która dołączyła do zespołu rok temu.

Dlaczego warto wziąć udział w rekrutacji Enter Air?

- Latanie to pasja i styl życia. Moment, w którym samolot odrywa się od ziemi nigdy nie przestaje fascynować. Ta praca to dodatkowo możliwość poznania ciekawych zakątków świata, niezwykłych ludzi oraz ich historii. Ciekawy styl życia oraz atrakcyjne wynagrodzenie, które w Enter Air jest bardzo konkurencyjne, to dodatkowe, bardzo istotne korzyści - przekonuje Agnieszka.


Co skłoniło cię do złożenia aplikacji do Enter Air?

- Bez wątpienia warunki pracy, które w Enter Air są najlepsze na rynku. Po przeanalizowaniu wielu ofert doszłam do wniosku, że ta, którą proponuje Enter Air wygrywa nie tylko ze względu na atrakcyjne wynagrodzenie i unikalny system prowizyjny od sprzedaży pokładowej. Bardzo istotnym elementem jest także oferowana przez Enter Air polska umowa o pracę. Korzyści dla pracownika, jakie niesie za sobą taka forma współpracy, są trudne do przecenienia - mówi Agnieszka.

Czego nauczyłaś się w trakcie pracy dla Enter Air?

- W Enter Air pracuję od roku i już teraz mogę śmiało stwierdzić, że był to dla mnie najlepszy czas pod względem rozwoju. Firma oferuje jasną ścieżkę kariery i wiele możliwości awansu. Poza pracą stewardesy, istnieje możliwość prowadzenia różnych szkoleń oraz udziału w dodatkowych, bardzo ciekawych projektach. Poza tym latanie rozwija umiejętności interpersonalne, uczy współpracy z różnymi ludźmi, w różnych sytuacjach. Rozwija także wiedzę o świecie i egzotycznych, trudno dostępnych dla większości osób miejscach - wylicza Agnieszka.


Poza konkurencyjnym wynagrodzeniem Enter Air, jako jedna z nielicznych linii lotniczych w Polsce, oferuje swoim pracownikom polskie umowy o pracę, zawierane bezpośrednio z pracodawcą. Jest to dla każdego jeden z najważniejszych elementów. Praca w Enter Air to przejrzyste warunki współpracy, jasna ścieżka kariery i możliwość poznania świata.

Aby zostać stewardesą lub stewardem Enter Air, należy wykazać się m.in. znajomością języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację, posiadać miłą i schludną aparycję oraz wysoką kulturę osobistą, bardzo dobry stan zdrowia oraz umiejętność pływania. Znajomość dodatkowego języka obcego innego niż angielski na udokumentowanym poziomie B2 jest dodatkowym atutem nie tylko w momencie rekrutacji, ale także w kwestii wynagrodzenia.MATERIAŁ SPONSOROWANY

fot. Enter Air/MSG
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama
Komentowanie tego wątku zostało wyłączone.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama