W listopadzie Rainbow Tours zanotował 67,6-proc. wzrost przychodów ze sprzedaży imprez turystycznych w porównaniu z listopadem ubiegłego roku. Przychody wyniosły 59 mln zł." />

Listopadowe wzrosty w Rainbow Tours

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
30 grudnia 2014 14:15
W listopadzie Rainbow Tours zanotował 67,6-proc. wzrost przychodów ze sprzedaży imprez turystycznych w porównaniu z listopadem ubiegłego roku. Przychody wyniosły 59 mln zł.
Reklama

Przychody ze sprzedaży od stycznia do listopada br. wyniosły 897,5 mln zł i są wyższe o 25,1 proc. od przychodów za ten sam okres roku 2013.

Skonsolidowane przychody ze sprzedaży Grupy Kapitałowej Rainbow Tours S.A. (Rainbow Tours S.A, Bee & Free, Portal Turystyczny, Rainbow Tours Biuro Podróży, Biuro Podróży ABC) wyniosły w listopadzie 59,5 mln zł, co w porównaniu z tym samym miesiącem 2013 roku stanowi wzrost sprzedaży o 67,1 proc.

Przychody ze sprzedaży Grupy w rachunku narastającym za okres od stycznia do listopada wyniosły 960,6 mln zł i są wyższe o 23,4 proc., od przychodów za ten sam okres zeszłego roku.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama