×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Listopadowe wzrosty w Rainbow Tours


W listopadzie Rainbow Tours zanotował 67,6-proc. wzrost przychodów ze sprzedaży imprez turystycznych w porównaniu z listopadem ubiegłego roku. Przychody wyniosły 59 mln zł.
Przychody ze sprzedaży od stycznia do listopada br. wyniosły 897,5 mln zł i są wyższe o 25,1 proc. od przychodów za ten sam okres roku 2013.

Skonsolidowane przychody ze sprzedaży Grupy Kapitałowej Rainbow Tours S.A. (Rainbow Tours S.A, Bee & Free, Portal Turystyczny, Rainbow Tours Biuro Podróży, Biuro Podróży ABC) wyniosły w listopadzie 59,5 mln zł, co w porównaniu z tym samym miesiącem 2013 roku stanowi wzrost sprzedaży o 67,1 proc.

Przychody ze sprzedaży Grupy w rachunku narastającym za okres od stycznia do listopada wyniosły 960,6 mln zł i są wyższe o 23,4 proc., od przychodów za ten sam okres zeszłego roku.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_1562b - Profil
gość_1562b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie