airberlin: Do Bukaresztu dwa razy dziennie

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
30 grudnia 2014 08:06
Linie airberlin podwajają od 30 marca 2015 r. liczbę połączeń między Berlinem a Bukaresztem. Dodany zostanie wieczorny rejs do Rumunii z nocowaniem samolotu na lotnisku Otopeni.
Reklama

Obecnie linia obsługuje połączenie między dwoma stolicami raz dziennie. Z początkiem sezonu letniego wprowadzony zostanie dodatkowy rejs według następującego rozkładu:
  • AB8273 Berlin (TXL) 21:35 – 00:40+1 Bukareszt (OTP),
  • AB8273 Bukareszt (OTP) 6:30 – 7:35 Berlin (TXL).
- Europa Wschodnia jest dla airberlin ważnym rynkiem o dużym potencjale. Ten codzienny dodatkowy lot rozszerza naszą ofertę zarówno dla turystów przybywających do Bukaresztu jak i mieszkańców miasta. Dzięki niemiu dostępnych będzie trzynaście kolejnych połączeń transferowych ze stolicy Rumunii przez Berlin do m.in. Gdańska, Madrytu, Palma de Mallorca, Wenecji czy Chicago - mówi Mohammed Nasr, manager airberlin na Europę Wschodnią.

Dodatkowy rejs z Bukaresztu jest szczególnie ważny z punktu widzenia rozwoju siatki dalekodystansowej airberlin i współpracy code-share z Etihad. Dzięki niemu pasażerowie z Rumunii będą mieli możliwość przesiadki na lot do Chicago. Ponadto możliwe będzie także podróżowanie na jednym bilecie do Nowego Jorku oraz Abu Zabi.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama