×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Konkurs: Worek pełen prezentów od Airbusa


Mamy dla Was świąteczną i zarazem ostatnią zabawę konkursową w tym roku. Napisz zabawny i przekonujący list do Mikołaja i w naszym konkursie "Worek pełen prezentów" wygrywaj atrakcyjne lotnicze gadżety.Na kolejny z nich zapraszamy z firmą Airbus. Konkurs potrwa od 27 do 29 grudnia do godziny 23:59. Zwycięzców ze wszystkich naszych konkursów podamy 30 grudnia na łamach naszego portalu.

//www.pasazer.com/img/images/normal/wpp14.png
Zasady są bardzo proste. Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na trzy pytania dotyczące Airbusa oraz wykonać zadanie konkursowe.
  1. Podaj dokładną datę pierwszego lotu technicznego Airbusa A350XWB.
  2. Czy Qatar Airways jest największym klientem programu A350?
  3. Do jakiego miasta polecą pierwszy maszyny A350 w barwach katarskiej linii?
  4. Napisz list do Świętego Mikołaja, w którym napiszesz dlaczego to właśnie Ty masz otrzymać model najnowszego szerokokadłubowca na świecie.
Odpowiedzi należy przesyłać na konkursowy adres e-mail: konkurs(@)pasazer.com. Spośród prawidłowych odpowiedzi wybierzemy pięć najciekawszych prac. Ich autorzy otrzymają model Airbusa A350-900XWB w skali 1:400, w barwach producenta. Wśród reszty zgłoszeń wybierzemy trzy najciekawsze, a ich autorzy otrzymają model Airbusa A320neo w skali 1:400, w barwach producenta.

//www.pasazer.com/img/images/normal/airbus,qatar,a350-900,pbozyk.jpg
Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych (zgodnie z Ustawą z dnia29 sierpnia 1997 roku, Dz.U. z 1997 Nr 133 poz. 883) przez firmę Airbus i portal pasazer.com w celu przeprowadzenia niniejszego konkursu. Osoby biorące udział w konkursie zgadzają się również na publikację swojego imienia i nazwiska w publikacjach portalu pasazer.com. Regulamin konkursu.

grafika Pasazer.com
fot. Piotr BożykKomentowanie tego wątku zostało wyłączone.

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie