Konkurs: Worek pełen prezentów od Silk Air

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
24 grudnia 2014 22:35
Mamy dla Was świąteczną i zarazem ostatnią zabawę konkursową w tym roku. Napisz zabawny i przekonujący list do Mikołaja i w naszym konkursie "Worek pełen prezentów" wygrywaj atrakcyjne lotnicze gadżety.
Reklama

Na kolejny z nich zapraszamy z singapurską linią Silk Air. Konkurs potrwa od 24 do 26 grudnia do godziny 23:59. Zwycięzców podamy 29 grudnia na łamach naszego portalu.

//www.pasazer.com/img/images/normal/wpp14.png
Zasady są bardzo proste. Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na trzy pytania dotyczące Silk Air oraz wykonać zadanie konkursowe.
  1. Silk Air wymienia flotę Airbusów A320. Ile zamówił łącznie nowych B737NG i MAX?
  2. Czy Silk Air oferuje połączenia do Australii?
  3. Napisz list do Świętego Mikołaja, w którym napiszesz dlaczego to właśnie Ty masz otrzymać zestaw gadżetów przewoźnika.
Odpowiedzi należy przesyłać na konkursowy adres e-mail: konkurs(@)pasazer.com. Spośród prawidłowych odpowiedzi wybierzemy trzy najciekawsze prace. Ich autorzy otrzymają zestawy gadżetów od Silk Air: model Boeinga B737-800NG w skali 1:200, notes, długopis, papierową torebkę oraz smycz.

//www.pasazer.com/img/images/normal/silkair,a320,sin,pbozyk.jpg
Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych (zgodnie z Ustawą z dnia29 sierpnia 1997 roku, Dz.U. z 1997 Nr 133 poz. 883) przez linię Silk Air i portal pasazer.com w celu przeprowadzenia niniejszego konkursu. Osoby biorące udział w konkursie zgadzają się również na publikację swojego imienia i nazwiska w publikacjach portalu pasazer.com. Regulamin konkursu.

grafika Pasazer.com
fot. Piotr Bożyk
Reklama
Komentowanie tego wątku zostało wyłączone.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama