W ten szczególny czas życzymy Wam...

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
24 grudnia 2014 15:21
4 komentarze
Jak co roku, wyrywając już ostatnie kartki z kalendarza, wszyscy udamy się na zasłużony odpoczynek (w tym roku wyjątkowo długi), by spędzić wyjątkowy świąteczny czas z rodziną, przyjaciółmi i bez codziennego stresu. Redakcja Pasazer.com na ten czas życzy...
Reklama

Pasażerom - by ceny biletów i sprawna obsługa na lotniskach przez cały rok nie przypominały w niczym tłoku i drożyzny przed 24 grudnia. By w odlatujących zawsze na czas samolotach nigdy nie zabrakło dla nas miejsca. I by te samoloty zabrał was we wszystkie zakątki o świata, o których marzycie, na najbardziej ekscytujące podróże pełne przygód.

Liniom lotniczym - by kolejny rok upływał pod znakiem dobrego wypełnienia, rosnących yieldów i rentownych tras, a nie pod znakiem pomocy publicznej, strajków i kłopotów.

Pracownikom tych linii - by pracy zawsze było dużo, ale nie za dużo. By na pokładzie było jak najwięcej uśmiechniętych pasażerów, a rotacje i pobyty układały się po waszej myśli.

Kontrolerom, strażakom lotniskowym, pracownikom obsługi naziemnej i lotnisk oraz wszystkim innym zatrudnionym w branży - by kolejny rok był bezpieczny, a wasza praca efektywna, satysfakcjonująca i zapewniająca wszystkim pasażerom spokojne loty.


Lotniskom - by ruch w każdy dzień przypominał ten z okresu przedświątecznego, a nie z 25 grudnia, a zadowoleni pasażerowie z uśmiechem na ustach i torbami pełnymi zakupów z lotniska odlatywali w podróż.

Wszystkim powyżej i wszystkim innym czytelnikom Pasazer.com - spokojnych, radosnych świąt, w trakcie których będziecie mieli chwilę lub dwie na lekturę Pasazer.com, planowanie podróży, zbieranie informacji o nowych miejscach, ale przede wszystkim - wypoczynku!
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
pozpiotr 2014-12-29 14:58   
pozpiotr - Profil pozpiotr
wzajemnie..., wszystkiego dobrego :)
cani 2014-12-24 22:13   
cani - Profil cani
I dla całego Pasażera.com wszystkiego najlotniczego i najlepszego :)
gość_e0523 2014-12-24 20:01   
gość_e0523 - Profil gość_e0523
Wszystkim Wesołych i Radosnych Świąt :)
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama