×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


W ten szczególny czas życzymy Wam...


Jak co roku, wyrywając już ostatnie kartki z kalendarza, wszyscy udamy się na zasłużony odpoczynek (w tym roku wyjątkowo długi), by spędzić wyjątkowy świąteczny czas z rodziną, przyjaciółmi i bez codziennego stresu. Redakcja Pasazer.com na ten czas życzy...Pasażerom - by ceny biletów i sprawna obsługa na lotniskach przez cały rok nie przypominały w niczym tłoku i drożyzny przed 24 grudnia. By w odlatujących zawsze na czas samolotach nigdy nie zabrakło dla nas miejsca. I by te samoloty zabrał was we wszystkie zakątki o świata, o których marzycie, na najbardziej ekscytujące podróże pełne przygód.

Liniom lotniczym - by kolejny rok upływał pod znakiem dobrego wypełnienia, rosnących yieldów i rentownych tras, a nie pod znakiem pomocy publicznej, strajków i kłopotów.

Pracownikom tych linii - by pracy zawsze było dużo, ale nie za dużo. By na pokładzie było jak najwięcej uśmiechniętych pasażerów, a rotacje i pobyty układały się po waszej myśli.

Kontrolerom, strażakom lotniskowym, pracownikom obsługi naziemnej i lotnisk oraz wszystkim innym zatrudnionym w branży - by kolejny rok był bezpieczny, a wasza praca efektywna, satysfakcjonująca i zapewniająca wszystkim pasażerom spokojne loty.


Lotniskom - by ruch w każdy dzień przypominał ten z okresu przedświątecznego, a nie z 25 grudnia, a zadowoleni pasażerowie z uśmiechem na ustach i torbami pełnymi zakupów z lotniska odlatywali w podróż.

Wszystkim powyżej i wszystkim innym czytelnikom Pasazer.com - spokojnych, radosnych świąt, w trakcie których będziecie mieli chwilę lub dwie na lekturę Pasazer.com, planowanie podróży, zbieranie informacji o nowych miejscach, ale przede wszystkim - wypoczynku!gość_27aae - Profil
gość_27aae
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie