×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lufthansa: Częściej z Frankfurtu do Lublina


Niemiecka Lufthansa zwiększa częstotliwość operacji z Frankfurtu do Lublina. Zamiast dotychczasowych dwóch rejsów od 31 marca 2015 r. na tej trasie polecimy trzy razy w tygodniu.Wszystkie zmiany potwierdzone zostały w systemie rezerwacyjnym przewoźnika

Nowa, dodatkowa rotacja pojawi się we wtorki. Rozkład lotów praktycznie pozostaje niezmieniony w stosunku do aktualnego stanu. Symbolicznym korektom ulegną jedynie godziny lotów w niedzielne (przylot do Lublina 12:00, a wylot o 12:50 i lądowanie we Frankfurcie o 14:45).
Ponadto, zmianie ulegnie samolot jaki będzie operował na tej trasie we wtorki i czwartki. Od wiosny będzie to embraer E190. Niedzielną rotację obsłuży - bez zmian - airbus A319.


Jesteśmy bardzo zadowoleni z dalszego rozwoju w Lublinie, będącego wynikiem dobrego odbioru naszej oferty przez pasażerów, co potwierdza, że uruchomienie połączeń w lipcu było słuszną decyzją - powiedział Bart Buyse, dyrektor generalny Lufthansy w Polsce. - Dotychczas lataliśmy z Lublina dwa razy w tygodniu, teraz wprowadzamy trzecie połączenie, we wtorki. Lufthansa to jedyny międzynarodowy przewoźnik nieustannie inwestujący w polskie regiony, obecny w 9 portach lotniczych. Jak pokazują dane, najwięcej pasażerów z Lublina traktuje Frankfurt jako lotnisko przesiadkowe, podróżując głównie do europejskich miast, USA i Kanady.

Połączenie z Lublina do Frankfurtu Lufthansa otworzyła w lipcu br.gość_60844 - Profil
gość_60844
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie