TNT: Nowe połączenie Wenecja-Liege

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
19 grudnia 2014 06:50
TNT uruchamia lotnicze połączenie cargo między Wenecją a centrum przeładunkowym w belgijskim Liege. Połączenie realizować będą samoloty boeing 737-400.
Reklama

Region Veneto, którego stolicą jest Wenecja, to miejsce działalności bardzo wielu firm eksportowych. Poranny samolot z Liege ląduje na lotnisku Marco Polo (VCE) o godz. 6:00, stąd leci do stolicy Lublany (Słowenia), następnie wraca do Liege. Z kolei o godz. 23:00 w Wenecji ląduje maszyna, lecąca z Aten do Liege.


TNT Express jest jedną z największych firm kurierskich świata. Każdego dnia transportuje blisko 1 mln przesyłek: dokumentów, paczek, frachtów. Firma zarządza lotniczą i drogową siecią transportową w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, w regionie Azji i Pacyfiku oraz w obu Amerykach. Przychód TNT Express w 2013 r. wyniósł 6,7 mld euro.

Fot. TNT Express
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama