×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


TNT: Nowe połączenie Wenecja-Liege


TNT uruchamia lotnicze połączenie cargo między Wenecją a centrum przeładunkowym w belgijskim Liege. Połączenie realizować będą samoloty boeing 737-400.


Region Veneto, którego stolicą jest Wenecja, to miejsce działalności bardzo wielu firm eksportowych. Poranny samolot z Liege ląduje na lotnisku Marco Polo (VCE) o godz. 6:00, stąd leci do stolicy Lublany (Słowenia), następnie wraca do Liege. Z kolei o godz. 23:00 w Wenecji ląduje maszyna, lecąca z Aten do Liege.


TNT Express jest jedną z największych firm kurierskich świata. Każdego dnia transportuje blisko 1 mln przesyłek: dokumentów, paczek, frachtów. Firma zarządza lotniczą i drogową siecią transportową w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, w regionie Azji i Pacyfiku oraz w obu Amerykach. Przychód TNT Express w 2013 r. wyniósł 6,7 mld euro.

Fot. TNT Express
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_49189 - Profil
gość_49189
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie