×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


CSA: Dodatkowe usługi przez internet


Czeskie linie lotnicze CSA wprowadziły możliwość wykupu usług dodatkowych przez internet. Przewoźnik udostępnił także możliwość płatności przelewem na 14 rynkach, w tym w Polsce.CSA Czech Airlines pobierają opłaty za usługi dodatkowe, takie jak m.in. wybór miejsca, dodatkowy bagaż lub dostęp do saloniku biznesowego, od sierpnia br. Do tej pory klienci mogli je zarezerwować w biurach przewoźnika, za pomocą infolinii telefonicznej oraz agentów sprzedaży. 

Od 11 grudnia usługi można też zarezerwować i opłacić za pośrednictwem strony internetowej linii

Przewoźnik całkowicie zmienił też cały system rezerwacyjny, który jest teraz bardziej elastyczny i przyjazny dla użytkowników. 

W ramach nowego systemu zwiększył się katalog możliwych sposobów płatności za rezerwację. Klienci w 14 nowych krajach - w tym w Polsce - zyskali możliwość zapłaty przelewem bankowym. Jest to usługa darmowa i obsługiwana w lokalnej walucie. Wkrótce CSA zamierza ją rozszerzyć na rynek rosyjski. 

Czescy pasażerowie linii zyskali także możliwość zapłaty aplikacją mobilną MasterCard. Dzięki skanowaniu kodu QR kupujący nie będą już musieli wprowadzać szczegółów płatności oraz danych karty płatniczej lub kredytowej.

gość_90e32 - Profil
gość_90e32
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie