CSA: Dodatkowe usługi przez internet

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
17 grudnia 2014 07:49
Czeskie linie lotnicze CSA wprowadziły możliwość wykupu usług dodatkowych przez internet. Przewoźnik udostępnił także możliwość płatności przelewem na 14 rynkach, w tym w Polsce.
Reklama

CSA Czech Airlines pobierają opłaty za usługi dodatkowe, takie jak m.in. wybór miejsca, dodatkowy bagaż lub dostęp do saloniku biznesowego, od sierpnia br. Do tej pory klienci mogli je zarezerwować w biurach przewoźnika, za pomocą infolinii telefonicznej oraz agentów sprzedaży.

Od 11 grudnia usługi można też zarezerwować i opłacić za pośrednictwem strony internetowej linii.

Przewoźnik całkowicie zmienił też cały system rezerwacyjny, który jest teraz bardziej elastyczny i przyjazny dla użytkowników.

W ramach nowego systemu zwiększył się katalog możliwych sposobów płatności za rezerwację. Klienci w 14 nowych krajach - w tym w Polsce - zyskali możliwość zapłaty przelewem bankowym. Jest to usługa darmowa i obsługiwana w lokalnej walucie. Wkrótce CSA zamierza ją rozszerzyć na rynek rosyjski.

Czescy pasażerowie linii zyskali także możliwość zapłaty aplikacją mobilną MasterCard. Dzięki skanowaniu kodu QR kupujący nie będą już musieli wprowadzać szczegółów płatności oraz danych karty płatniczej lub kredytowej.


Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama