Coraz bliżej otwarcia T2

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
29 lutego 2008 14:16
47 komentarzy
Reklama

Straż pożarna kontrolująca wykonanie Terminalu 2 warszawskiego lotniska nie stwierdzili żadnych uchybień w zakresie ochrony przeciwpożarowej.

- W dniu dzisiejszym komendant miejski PSP m.st. Warszawy przekaże inwestorowi oraz Wojewódzkiemu Inspektorowi Nadzoru Budowlanego stanowisko stwierdzające zgodność wykonania obiektu Terminal 2 - ODLOTY z przedstawioną dokumentacją projektową w zakresie ochrony przeciwpożarowej - powiedział Pulsowi Biznesu Piotr Tabencki z zespołu prasowego warszawskiej straży pożarnej.

Jest to jedna z opinii potrzebna Wojewódzkiemu Inspektorowi Nadzoru Budowlanego do odbioru budowy. Dyrektor Przedsiębiorstwa Państwowego Porty Lotnicze (PPL) Michał Marzec zapewniał dziennikarzy w ubiegłym tygodniu, że do 30 marca Terminal 2 na warszawskim Okęciu wraz z pirsem północnym powinien już pracować.

Paweł Cybulak
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
m-gdn 2008-03-01 23:20   
m-gdn - Profil m-gdn
stenus: nawet nie chodzi o te kilka-kilkanaście funciaków za transfer, bardziej chodziło mi o INFO jak to jest bo będę po raz 1-szy w takiej sytuacji że na jednej rez jest zmiana lotniska. A' propos zlotu: niestety na ten termin mam inne plany, ale jestem przekonany, że to pierwsze, ale bynajmniej nie ostatnie spotk w realu, i na kolejne już się załapię :)
humbak 2008-03-01 23:13   
humbak - Profil humbak
m-gdn: To jak zaplaciles tak atrakcyjna cene z BA, to mozesz wybulic juz troszke na swoj transfer. :o) hihi Poza tym witamy w naszym gronie! A kolega na zlot nie zaleci na miotle?
maxx 2008-03-01 23:13   
maxx - Profil maxx
m-gdn: witamy... a tak w ogóle to na zobacz link podczas rezerwacji miałeś wyraźną informację "Ostrzeżenie — połączenie będzie wymagało podróży pomiędzy lotniskami autobusem, której koszt nie jest wliczony w cenę." To jakieś chore. To jakby LO dawał dolot do Warszawy, a potem ciąg dalszy z Łodzi, przejazd autobusem nie wliczony w cenę. Hm.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama