×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


American Airlines zainstaluje wi-fi w 250 odrzutowcach regionalnych


Linie American Airlines planują zainstalować bezprzewodowy internet w odrzutowcach regionalnych. Do 2016 r. dostęp do sieci pojawi się w 250 samolotach.To element wartego łącznie 2 mld dolarów programu poprawy jakości produktu i obsługi. 

American Airlines zainstaluje wi-fi we wszystkich odrzutowcach regionalnych, które są wyposażone w dwie klasy podróży. Jako dostawcę usługi wybrano notowaną na nowojorskiej giełdzie firmę Gogo. 

Już w tej chwili American Airlines oferują dostęp do sieci w niemal 850 samolotach ze swojej floty. Jednak tylko 70 z nich to odrzutowce regionalne. Po zakończeniu inwestycji amerykańska linia będzie miała największą na świecie flotę odrzutowców regionalnych wyposażonych w wi-fi. 

Samoloty na trasach regionalnych latają pod marką American Eagle. 

American Airlines oczekuje na dostawę m.in. 90 dużych odrzutowców regionalnych (modele embraer 175 i bombardier CRJ900 NextGen). Zostaną one dostarczone z trzyklasowym układem foteli na pokładzie i z modułem zapewniającym dostęp do internetu w trakcie lotu. 

Obecnie we flocie spółki Envoy, która zajmuje się obsługą połączeń pod marką American Eagle dla American Airlines, znajdują się mniejsze odrzutowce regionalne: 47 bombardierów CRJ700, 58 embraerów E140 oraz 118 embraerów E145.gość_60844 - Profil
gość_60844
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie